Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Auto częsci - sklepy w Redzie

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Witam, szczególnie tych zmotoryzowanych.
Gdzie w Redzie lub okolicach znajdują się jakieś sklepy z częściami, akcesoriami itp. do samochodów. Mile widziany nr. telefonu.

Wiem, że są:

Sklep na osiedlu przy Młynie ale nie wiem jak się nazywa i jaki jest nr. tel.

Jest też sklep bodajże na ul. Puckiej przed przejazdem kolejowym, ale nr. tel. który znalazłem w necie jest nieaktywny.

Jakieś inne pomysły?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Trzy sklepy są na Puckiej.Niestety nie znam nr.telefonu.Jeden nazywa się Dorjan.Zerknij w google.
inosolan
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ten sklep na osiedlu Przy Młynie został jakiś czas temu przeniesiony z Puckiej - na Puckiej został, z tego co się orientuję, warsztat samochodowy (z którego parę lat temu korzystałam) właściciela sklepu.
Nr tel. do sklepu: +48 519 741 332 (znaleziony na http://pl-pl.facebook.com/pages/AUTO-DO ... 3753648921) - ja mam ten sam numer w kontaktach i jeszcze jakiś rok temu działał.

A na Puckiej z tym miejscu powstał inny sklep motoryzacyjny ale czy jeszcze istnieje to nie wiem bo dawno tam nie byłam.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dzięki za pomoc
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Na puckiej :
W miejscu starego DORJANO znajduje się aktualnie AUTOLAND
Oraz po prawej stronie obok żabki jest jeszcze jeden sklep motoryzacyjny
NA obwodowej znajduje się DORJANO

Ja preferuje tylko zakupy w hurtowniach chyba że sklepy oferują dobre rabaty
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ostatnio szukałem świec i kabli wysokiego napięcia. Na allegro świece do mojego samochodu kosztowały ok 15 zł (wiadomo, chińskie z plastiku nawet 9zł), spisałem sobie numer katalogowy tych świec i w drogę.

Pan z AUTOLANDU dał mi zamienniki, które okazały się nieprawidłowe po 25zł/szt (razem stóweczka ) upierał się, że tańszych nie ma. Kabel BOSCHa za 88zł czyli cały zakup 188 zł.

Zajechałem do DORJANO na Obwodowej, tam sprzedawca wytłumaczył mi że zamienniki nawet jeżeli sprzedali to są źle dobrane, no i cena zbyt wysoka (u niego 19zł/szt) kable wysokiego napięcia to 70 zł.

Pojechałem do AUTOLANDU, zwróciłem ten nietrafiony zakup i zamówiłem to samo w DORJANO tylko że o ponad 40 zł taniej (-25%)

Nigdy do Autolandu już nie zajadę...
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Autoland jest hurtownią której głównym targetem są sklepy i hurtownie.
Dlatego też ceny dla odbiorców indywidualnych są wysokie.
Identycznie rzecz ma się w np Intercars bez kodu klienta ceny są bardzo wysokie.
Pana z dorjano bardzo lubie i pogadac sobie można i doradzi w wielu sprawach a nawet zdarzyło mi się że wydrukuje schemat montażu z internetu
ODPOWIEDZ