Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Auto-Szroty

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Witam.
Pamiętam, że kilkanaście lat temu miałem okazję być na szrocie w Niemczech. Stały tam samochody po wypadkach, można było tam wejść, znaleźć co się potrzebowało, wymontować, a następnie przy wyjściu płaciło się za zabrane części.

Czy u nas w kraju też są takie szroty? Czy raczej samochody są już porozbierane na części?
Czy w okolicach Redy są jakieś szroty warte uwagi?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

U nas na szrotach to pracownicy wykrecają, stoją samochody i pokazujesz co chcesz to ci wykręcą. Jeden jest na trasie miedzy Redą a Rumią, byłam tam kilka razy ale nic nie kupiłam, ceny rzucaja chyba sobie z głowy, duzo taniej wychodziło kupić na allegro.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Też niezbyt lubię tak do rumii jeździć. Nie pozwalają pochodzić samemu po placu jak by każdy był złodziejem ceny też mają nieciekawe.

Innych nie sprawdzam kupuję w necie lub hurtownie
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Chodziło mi o parę elementów plastikowych z wnętrza auta. Na allegro raczej nie dostępne.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

No to za wejherowem po prawej stronie jest i w stronę lęborka trzeba się rozglądac i będzie też kilka, w samym lęborku też jest obok stacji shell , na giełdzie samochodowej można też dostac skarby różne , jest tego więcej ale niepamiętam nazw miejscowości , przy kartuzach są 2 spore
inosolan
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Z tego co się orientuję jest też gdzieś pomiędzy Redą a "głównym" Wejherowem. Mechanik który naprawiał moje auto jeździł tam po części (maska, przepustnica) i tam ceny były najrozsądniejsze w okolicy (w tym w Redzie też sprawdzał).
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

tam jest magazyn części a kolega chyba potrzebuje jakieś tzw. pierdoły które są w bajecznych cenach w serwisie . Generalnie jak blisko miasta to nie trzymają całych aut bo plac mały - więc je "przerabiają" na cześci ja najszybciej. Ja jak czegoś szukałem z "niemożliwych" klamotów to: kierunek Poznań. Trzeba pisać i wszystko mają.
good by my love, good bye...
ODPOWIEDZ