Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pojemniki na odzież CARITAS

Hydepark, czyli o wszystkim innym
anka_cyganka
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Czy ktoś wie, gdzie w Redzie znajdują się pojemniki CARITASU do wrzucania niechcianej odzieży?
Kiedyś był na Puckiej, ale już go nie ma.Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

ja zanoszę do MOPSu w Redzie
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Jeden stoi na Łąkowej obok byłego sklepu "Sieć 34" ale nie wiem czy ma logo Caritasu, nigdy tam nie wrzucałam.
Jeden też stoi na Łąkowej chyba 21 przy garażach.
Do tych bez logo to lepiej nie wrzucać bo firmy które ją zabierają sprzedają odzież w krajach Trzeciego Świata. Najlepsze ubrania są sprzedawane w ciuchlandach, reszta jest przerabiana na czyściwo.
sad1 pisze:ja zanoszę do MOPSu w Redzie
Właśnie widziałam że w Mopsie leży dużo odzieży i potrzebujący sobie wybierają, nawet jeśli to co wezmą sprzedadzą to pieniądze mają dla siebie a nie zabiera ich mafia odzieżowa

aaa i stoi też na Łąkowej przy tym sklepie spożywczo-monopolowym Tervit - nie wiem jakie tam są numery Łąkowa 29A - 45,43, między tymi blokami
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Te pojemniki zazwyczaj nie są Caritasu tylko dają Caritasowi tzw darmową reklamę.
anka_cyganka
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

do MOPSu można zawieźć dowolną ilość odzieży czy są jakieś limity?
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

nie ma żadnych limitów w mopsie , ja noszę na bieżąco jak coś mam po porządkach w szafie ,przecież szkoda wyżucić ubrań w dobrym stanie, widziałam jak wybierają do noszenia bo szukali rozmiarów
Ostatnio zmieniony |8 Lis 2013|, o 20:38 przez sad1, łącznie zmieniany 1 raz.
celina1972
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

proponuję zanieść do MOPSU ja też tam czasami idę ponieważ mam córkę z porażeniem mózgowym
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

wolę zanieść do mopsu niż do pojemnika , widuje ubrania przy pojemnikach na ziemi widoczne z nich tez wybierają a reszta jest zostawiana na ziemi , nie podoba mi się to i dlatego wolę mops bo wiem że wezmą osoby które potrzebują .
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ciekawy artykuł o pojemnikach na odzież

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wie ... l?strona=3
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Gdzie dokładnie jest MOPS w Redzie? Wcześniej woziliśmy do Gdyni, ale tam już o dziwo nie przyjmują żadnych ubrań, nawet nowych.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Wejdz na http://mapa.e-reda.pl/
wybierz kategorię: Urzędy - Ważne miejsca i tam masz zaznaczone gdzie są w REdzie MOPSy
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Dzięki! Na Spółdzielczej faktycznie jest MOPS? Jeśli tak to dobrze, bo to rzut beretem od nas.
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

MOPS jest przy Jana Pawła , idąc od polo za biedronką w prawo i tam w koksiku jest MOPS i przyjmują ubrania bo dziś sama zaniosłam i włożyłam do koszy do tego wystawionych . Przynajmniej wezmą potrzebujący.
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Kilka z tych które widziałem w Redzie ma jasno opisane, jaka firma to obsługuje i nie jest to Caritas a jakaś tam firma z południa polski. I nie jest nawet napisane, że to na odzież dla potrzebujących a na używaną. Wystarczy się przyjrzeć.
ODPOWIEDZ