Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

smartfony-jaki wybrać?

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Do każdego systemu operacyjnego Google Android czy Microsoft Windows Phone można się przyzwyczaić i do każdego zrazić. Jeśli nie możesz się zdecydować podjedz do swojego operatora i niech Ci pokaże, uruchomi oba telefonu. Wtedy zobaczysz co lepiej leży Tobie w dłoni i co lepiej się obsługuje
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Krystian_Reda
Ja tu zaglądam
38 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Niezbyt rozbudowany, ale z bardzo wytrzymałą baterią - Nokia Asha 206
monikk
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

miałam starego samsunga galaxy GT-S5660 i dobrze go wpsominam, teraz mam sony ericson z większym wyświetlaczem i jest koszmarny zastanawiam się czy nie wrócić do marki samsung bo był o wiele szybszy i miał lepsze głośniki.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Ja od czasu jak poznałem Windowsa w nowych lumiach innego systemu nie chce.
Miałem Nokie lumia 820 , a aktualnie używam Lumia 920.
Następna też będzie lumia ale jakiś wyższy model .
Orbit11
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

a co sądzicie o iphone?

_______________

Najlepsze serum do rzęs przekonaj się sam!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

O czym??? A aaa to ta zabaweczka, która bawią się dziewczęta w kolejce...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
grabula
Forumowicz
40 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Mazur pisze:O czym??? A aaa to ta zabaweczka, która bawią się dziewczęta w kolejce...
Dziewczyn na taka zabaweczkę to chyba nie stać.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Dziewczyn moze i nie. Pisalem o dziewczetach, ktore widocznie maja "dzianych starych". Chyba nie poruszasz sie srodkami komunikacji miejskiej grabulo...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

to nie jest tylko kwestia małolat i ich "dzianych starych".... smartfon to przede wszystkim dobre narzędzie pracy - masz możliwość wejścia do netu, odebrania poczty, możesz pracować z kalendarzem organizując sobie pracę, korzystasz z nawigacji gdy jesteś w trasie - możliwości jest tyle, że nie ma szans na wymienienie nawet małej części - i faktycznie, ja również widzę, że głównie młodzież korzysta z gier, sms i mms-ów, ale to nie znaczy, że to jest złe - a już stwierdzenie "zabaweczka" to lekka przesada "Mazur", zapewne piszesz o tych paluszkach śmigających po klawiaturze z prędkością światła przy pisaniu sms-ów ? hahaha - jak one nadążają za tym co wystukają ?? ja sam korzystam ze smartfona i oceniam, że jest ok - choć ciągłe ładowanie baterii może doprowadzić do szału ps. choć tęsknię za czasami gdy nie było komórek - wyjeżdżałeś w trasę i .... spokój
Awatar użytkownika
grabula
Forumowicz
40 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Mazur pisze:Dziewczyn moze i nie. Pisalem o dziewczetach, ktore widocznie maja "dzianych starych". Chyba nie poruszasz sie srodkami komunikacji miejskiej grabulo...
Może masz racje.
Hagrid
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

jako użytkownik Iphone od paru już lat..śmieszy mnie to że najwięcej mają do powiedzenia osoby które go nigdy nie miały w użytku, lub też te, które trzymały go w ręce ewentualnie w salonie czy w sklepie !
Iphone jest super telefonem...ma bardzo stabilny system, płynnie chodzi..ogólnie nie mam z nim większych problemów Aczkolwiek trzeba pamiętać że aplikacje do niego trzeba kupować w appstore ;/ Wszystkie aplikacje wnoszące coś konkretnego kosztują nie małe pieniądze ;/ a w podstawowym oprogramowaniu Iphone nie ma nic prócz dobrego, stabilnego systemu i aplikacji obsługujących aparat Nawet nawigacja nie ma w sobie wielu ulic..dlatego używam google map, co o dziwo w appstore jest za darmo !
Jeżeli chodzi o Iphone 5 to odradzam kolor czarny..mimo że dbam o telefony to po nieo ponad pół roku zaczyna zdzierać się farba ;/ w iphone 5s zostało to poprawione powrotem do koloru srebrnego, jednak ja czekam już na premierę 6, gdyż możliwe iż pojawi się jeszcze przed wakacjami
Hagrid
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Po pierwsze nie mało pisze się razem... Tego pewnie Twój ajfon nie wie heh ale jak widać... Jaki sprzęt... Taki użytkownik... Po drugie. Spróbuj fotkę na komputer bluetoothem przesłać... Żenada... 21 wiek i takie ograniczenia. Nie mam więcej pytań. Dziękuję...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Kwestia gustu - osobiście też posiadam telefon sygnowany jabłkiem i nie narzekam. Tak jak każdy telefon, ten ma swoje plusy i minusy. Na pewno system jest szybszy i stabilniejszy niż android, ale tak naprawdę dopiero po odblokowaniu ten telefon pokazuje na co go stać, bo sztuczne ograniczenia stosowane przez producenta to masakra. Tak naprawdę trzeba się zastanowić po co komu telefon, bo te obecne mają wszystko i nawet funkcję dzwonienia i odbierania Jeśli ktoś chce po prostu fajny funkcjonalny telefon do codziennego użytku to lepiej brać wszystko inne niż iPhone, bo efekt podobny, a cena o wiele niższa. W moim przypadku wziąłem iPhone'a, bo ma kilka aplikacji, które ze względu na ograniczenia androida po prostu na niego nie powstaną.
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Tylko ajfon! Wszystko na aj kocham. Nawet gruszki jem z logiem jablka...
Mamo.... bo się potnę !!!
ODPOWIEDZ