Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lyoness-co to?

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Witajcie! Moja kuzynka usilnie namawia mnie na uczestnictwo w Lyoness-to jakieś zakupy za bony lub zakupy on-line i otrzymujesz jakieś %-ty zwrotu za to(cashback?)

Ktoś się w to wpakował?bo w necie to cuda można wyczytać na ten temat.

// Przenoszę do działu O wszystkim
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Lyoness to majstersztyk: skrzyżowanie marketingu wielopoziomowego z łańcuszkiem Świętego Antoniego.

Ja bym sobie odpuścił....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ja mam skojarzenie ze świadkami Jehowy-wszystko piękne,wszyscy zarabiają krocie i oszczędzają. Ja już zdecydowałam na nie
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Piramida finansowa, tylko zachęcają do wydawania pieniędzy. Im więcej wydasz tym więcej teoretycznie zarobisz. Coś ala payback.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Binka pisze:Ja mam skojarzenie ze świadkami Jehowy-wszystko piękne,wszyscy zarabiają krocie i oszczędzają. Ja już zdecydowałam na nie
Hehe ale Świadkowie Jehowy to religia a nie klub rabatowy czy też oszczędnościowy
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

herring pisze:
Binka pisze:Ja mam skojarzenie ze świadkami Jehowy-wszystko piękne,wszyscy zarabiają krocie i oszczędzają. Ja już zdecydowałam na nie
Hehe ale Świadkowie Jehowy to religia a nie klub rabatowy czy też oszczędnościowy[/quoa

Ja wiem,że to religia,ale ci od Lyoness'a mają też taki napastliwy system werbowania
ODPOWIEDZ