Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

biały kotek albinos

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Witam, prawdopodobnie bede miała białego kotka albinosa ze wsi gdzie chcieli go utopić bo jest biały i ma albo czerwone albo blado niebieskie oczy. Podobno wg zabobonów kotek taki przynosi pecha i nie mogą na niego patrzeć. Na razie jest malutki i nie wiadomo czy jest kotkiem czy kotką ani czy słyszy (to częsta wada u albinosów) ale pomyślałam że nie ma co poddawać się zabobonom, nie kotka wina że jest jednym na milion urodzeń.
W zwiazku z tym chciała bym przeprowadzić tu taką sonde kto był by takim kotkiem zainteresowany?

//Przenoszę do działu "O wszystkim"
ceń dzień
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

dziękuje
ceń dzień
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Mam 2 białe koty od kilku lat i jakoś ani pecha nie przyniosły a wręcz budzą tylko przyjazne uczucia
Dziwne zachowania opisujesz....a płeć kota/kotki to można od razu rozpoznać
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jeśli kotek jest jeszcze malutki (a na to wygląda), to płeć rozpoznać jest dość trudno. Zwłaszcza osobie, która nigdy wcześniej tego nie robiła.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Nie, dziękuję. Boję się pecha.
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Kotek jest jeszcze z mamą i mieszka na wsi. nie za bardzo się tam interesują jego płcią a kwestie pecha pozostawiam bez komentarza bo to jakieś zabobony a jak wiadomo kto wierzy w gusła temu du*a uschła. Co do zachowań ludzi to tak jak napisała Ania Frania, dziwne zachowania dlatego chce futrzaka zabrać. Ale co dalej? Nadal nikt nic nie pisze w tej sprawie???
ceń dzień
Krystian_Reda
Ja tu zaglądam
38 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Że ludzie obawiają się czarnych kotów, to słyszałem, ale żeby bać się białego? Pierwszy raz o czymś takim słyszę.
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Najważniejsze że znalazł już dom gdzie w te bzdury nie wierzą.
ceń dzień
ODPOWIEDZ