Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pomidory Koktajlowe na balkonie

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
xyz55
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Hehehe,aż parsknęłam głośnym śmiechem cyt...ten nad czy pod....tylko bez jakiś dziwnych domysłów hehehheh. Zerknij na mój krzak pomidora,tnę jak opisałam aby odsłonić im światło,troszkę z tyłu zostawiam ale nie tak,że łysy krzak hehehheh,już tnij masz przecież pomidora,a nie obrywaj mu tej uschniętej końcówki...sama odpadnie,liście tam gdzie kwitną gałązki też wytnij tylko nie rób j/w łysego krzaczka
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Dzięki za poradę
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
donata8435
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Lepiej kupić w sklepie. Mniej zachodu, mniej roboty i w ogóle...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ja jednak wolę z własnej hodowli. Przynajmniej wiem ile chemii w nich jest - czyli Zero! Poza tym jaka satysfakcja z wychodowania własnego pomidora.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Redziaczki to dużą masz tę hodowlę? bo piszesz jakbyś miał kilka szklarni a jak na razie to tym jednym chyba się nie najesz A tak poważnie to może masz jakieś źródło do niepryskanych pomidorów? u mnie średnio na dzień idzie 0,5 kilo i też bym pojadła takich z "własnej hodowli"
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Mam na balkonie 8 krzaczkow czerwonych i 6 żółtych. Jak dobrze pójdzie to z czerwonego jednego krzaczka będzie ok 100 pomidorów, a z żółtego do 150szt.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
xyz55
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Fiu,fiu zjadłam dzisiaj pierwszego pomidora z moich 2 krzaczkow...poezja,jak za dawnych,dziecinnych lat...mięsisty iiiiii ten aromat malinowego pomidora mmmmmmmmmmmmmmm,nie są ogromne ale smaczne,ten był wielkości piłki tenisowej ale większość jest mniejsza no cóż mają ziemi tylko tyle co wiadro. Już tylko będę sadzić malinowe...są fantastyczne w smaku,zachęcam innych do takiej balkonowej zabawy,niesamowita frajda z wychodowania pomidora w takich warunkach, a chyba za 3 tygodnie nic mi już nie zostanie....hehhehheh jeden po drugim czerwienieją
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Obrazek

Ładnie rosną, na razie są jeszcze zielone, ale już jest blisko 70 zawiązanych owoców i mnóstwo kwiatów
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
xyz55
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ślicznie przycięte liście,zostawiłeś tak jak pisałam tylko te z tyłu pomidora
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Pomidory rosną jak szalone, na 12 krzaczkach mam już ok. 150 owoców a to dopiero początek. Teraz zaczynają kwitnące żółte mega groniaste, do 150 pomidorów na jednym gronie ma być. Pomidorom usunąłem nadmiar liści a przede wszystkim te które przyslanialy grona.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

A tu kilka zdjęć na poparcie moich słów

Wszystkie pomidorki
Obrazek

Eden Pokusa - czerwone, nie chcą się czerwienić ale jeszcze mają czas
ObrazekObrazek

Ildi czereśniowe - żółte mega groniaste, ładnie kwitną i zaczynają się pojawiać owoce
Obrazek
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ale super!ja w przyszłym roku też się skuszę,bo widzę,że w kuwetach też urosną,a ja myślałam,że tylko duże doniczki czy wiaderka się nadają
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

wszyscy piszą, że najlepiej wiaderko 20l, u mnie rosną w 4l doniczkach (nie zmieściły się na fotce) oraz w 80cm skrzynkach na kwiaty
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

A to Twoja balkonowa plantacja
A już chciałam pisać, że masz konkurencję w hodowli. Przechodzę tam często i widzę jak rosną, w przyszłym roku i ja spróbuję hodowli. W jakim miesiącu trzeba zacząć? Czy trzeba trzymać je najpierw w domu i dopiero później wystawiać?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Myśmy wysiali nasionka bodajże pod koniec marca, ale jak w mieszkaniu jest ciepło to śmiało można już w lutym (w przyszłym roku będę chciał pierwszą partię wysiać w styczniu bo mam bardzo ciepłe mieszkanie). Najpierw sadzisz nasionka do takich małych pojemniczków w takiej mini szklarni http://balkon24.pl/galeria1/albums/user ... mnido2.JPG najlepiej by stało to na oknie w ciepełku i miało dostęp do słoneczka. Jak już wykiełkują małe sadzonki (muszą mieć po 2 listki) wtedy robisz rozsadę do ciut większych doniczek, tak by każda sadzonka była już w swojej doniczce, jak zacznie się robić ciepło (maj) to możesz w ciągu dnia wyjmować te doniczki na balkon, jak już nie będzie nocnych przymrozków (temp. w nocy będzie powyżej 5st.) przesadzasz do docelowych doniczek.. to tak w skrócie
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ