Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pomidory Koktajlowe na balkonie

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Witam.
Czy ktoś z forumowiczów uprawiał kiedyś pomidorki koktajlowe na balkonie lub tarasie?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Uprawiać tylko na słonecznej stronie.
spinny
Forumowicz
51 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Niestetyy nie ale uprawiam wiszące truskawki i jestem mega zadowolona:) Polecam - w Denromie można kupic sadzonki za ok 25 zł - liczba truskawek od 30 - czerwiec/lipiec;)
Awatar użytkownika
xyz55
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Witam serdecznie,koktajlowych nie uprawiałam na balkonie ale malinowe drugi rok sadzę na balkonie. Mam 2 krzaki i na tę chwilę 104 pomidory róznej jak na czerwiec wielkości ale urosną duże. Wszystko super urośnie jak damy nawóz tzn.obornik bydlęcy.,jest w auchon w paczkach 5 i 15 kg. Używałam go tylko do pomidorów,a kwiaty dożywiałam raz w miesiąc płynami tzn odżywki ale w tym roku dałam obornik bydlęcy do kwiatów-rosną i kwitną super,pozdrawiam.....,a pomidory mam w takich dużych plastikowych wiadrach i pozwoliłam zakwitnąć po 6 gałązek pomidorów-będą dzięki temu duże pomidory,przy większej ilości gałązek-miejsze owoce. Zrobiłam sobie taki mały ogród na balkonie,aż miło tam siedzieć,pozdrawiam.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Ja mam pomidory w ogródku. Różne. W tym roku zapowiada się wyjatkowy urodzaj
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

U mnie w tym roku pierwszy raz na balkonie koktajlowe ale słabo... dopiero pojawiają się małe pączki i zastanawiam się czy do końca lata wyrosną z tego pomidorki
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Nie zrażaj się-u moich znajomych pomidorki były późnym latem-liście już spadały,a pomidorki jeszcze rosły na krzakach-też na balkonie
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Ja na zachodniej stronie miałam dwa krzaczki i obrodziły w owoce, ale nie było wielkiego szaleństwa. Choć satysfakcja była
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ja też mam na zachodniej, krzaczków sporo ponad 10, jak zaczną się rozrastać to rozdam po rodzinie ale na razie marnie to wygląda
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

suria pisze:Ja na zachodniej stronie miałam dwa krzaczki i obrodziły w owoce, ale nie było wielkiego szaleństwa. Choć satysfakcja była
Od zachodniej strony jest wystarczajaca ilość światła. Te pomidory, które nie zdążą zaczerwienić sie na krzaku "dochodzą' u mnie w domu.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Wiem, że jest dużo światła ale martwi mnie to, że dopiero pojawiają się malutkie pączki a gdzie tu mowa o owocach
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A ja miałam, nie dość, że były małe, kwaśne i nieciekawe, to jeszcze dopadły je mszyce i musiałam wyrzucić wszystko z balkonu. Więcej się w to nie bawię. Mam poziomki i rosną wspaniale. Mimo, że owoców jest mało (codziennie po 2-3szt), to jest atrakcja dla dziecka i ładnie wyglądają.
Awatar użytkownika
xyz55
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Dodaj do ziemi ten obornik bydlęcy..pisałam o nim. Moje pomidory,a mam ich 126 sztuk zaledwie na 2 krzakach,są różnej wielkości od grochu po piłeczkę pinpongową i 2 wielkości piłki tenisowej ale przecież to dopiero lipiec
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Wielkosci piłki tenisowej to na pewno nie są koktajlowe.A swoją drogą to zrób zdjęcia i pokaż tu na forum.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jakoś mi się nie podoba dodawanie jakiegoś obornika zwierzęcego do pomidorów które później mam zjeść.

U mnie na balkonie koktajlowe na razie słabo.... pojawiły się dopiero pączki ale jeszcze się nie rozwinęły... a droga do owoców jeszcze długo.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ