Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Opinia o trasie do Osłonina

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Potrzebuję opinie na temat tej trasy http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,22,18 ... 823a4ed5d4

Da się nią w miarę komfortowo przejechać samochodem?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Da się, zreszta zawsze mozna się rowerem wybrac i sprawdzic. Częścia tej trasy mozesz sie na google maps przespacerować
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Pewnie, że tak ale z 2latkiem to raczej ciężko, a w Osłoninie jeszcze nie byłem
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

No tak to zmienia postać rzeczy. O ile dobrze pamiętam to turystycznie jadąc dojedziesz.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Dzięki
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Nie ma sprawy, zaraz Ci tu pewnie jeszcze rowerzyści update zrobia na temat dziur i ewentualnych trudności, nie wspominając o wywodach na temat sprawności samochodu
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Potrzebuję opinie na temat tej trasy http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,22,18 ... 823a4ed5d4
Da się nią w miarę komfortowo przejechać samochodem?
Absolutnie nie polecam, chyba, że masz samochód terenowy z b. wysokim podwoziem. Do Osłonina o wiele lepiej pojechać przez Rekowo Dolne i Mrzezino. Droga wprawdzie szutrowa, ale przynajmniej równa.
Ta droga, którą zalinkowałeś to mniej więcej od połowy koszmarnie popękany stary asfalt z dziurami, wyrwami i garbami. W zeszłym roku w jednym miejscu, na samym środku "jezdni" leżał sobie nawet wysypany gruz. Rowerem, motocyklem przejedziesz bez problemu, samochodem naprawdę nie polecam.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

mika pisze:Nie ma sprawy, zaraz Ci tu pewnie jeszcze rowerzyści update zrobia na temat dziur i ewentualnych trudności, nie wspominając o wywodach na temat sprawności samochodu
Mika, a jechałaś tamtędy samochodem w ostatnich miesiącach? Jeśli tak to szczerze mówiąc ... no comment
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jak no comment dla Ciebie to nie komentuj, jechałam nieduzym samochodem przed wakacjami i jakos się dało.A nawet jak sie nie da to sie objedzie, w końcu to nie Dakar. Sądzę, że redziaczki zna te miejsca na tyle żeby wiedzieć że stan asfaltu jest daleki od idealnego, zawsze tak jest jeśli się wybiera takie drogi.Zakładam też, moze mylnie, że nie jeżdzi niskopodłogową limuzyna i od czasu do czasu jakis teren zaliczył. Skoro rok temu był gruz to może go nie być teraz, tak samo jak był betonowy fragment na wylocie ścieżki rowerowej koło Matki Boskiej Kolarskiej, a teraz go nie widziałam. Stąd potrzebna opinia rowerzystów bo wiedzą najlepiej co i jak i czy się da.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Redziaczki jak sądzę właśnie nie zna tej trasy, skoro pyta. A ja jeżdżąc tamtędy przynajmniej 1-2 w tygodniu (rowerem) wiem, że na samochód się po prostu nie nadaje. Owszem, desperaci tamtędy jeżdżą, tylko zastanawiam się po grzyba. Co z tego, że jest to jakiś tam skrót, jeśli czasowo wychodzi dokładnie to samo. A jeśli do tego dodać naprawdę wysokie ryzyko uszkodzenia podwozia, to tym bardziej nie rozumiem. Ja w każdym razie bym się nie zdecydowała.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jestem wróciłem cały a i samochód przeżył Znam tą trasę, w zeszłym roku jeździłem tam rowerem ale nie mogłem sobie przypomnieć czy jest przejezdna autem. Ogólnie to fragment ok 2km jest kiepski ale nie tragiczny, najpierw jedzie się po polu, a właściwie trawie i nie ma tam typowych kolein zrobionych przez samochody ale miejsce to jak najbardziej przejezdne drugi etap tegoż 2km odcinka to jazda właśnie takim koleinami miedzy którymi rośnie wysoka trawa ale samochód mimo raczej niskiego zawieszenia ani razu nigdzie nie otarł tak więc trasa oki
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Bardzo sie cieszę, że wyprawa się udała Jeździłam po okolicy bardzo różnym sprzętem i generalnie drogi są do przejechania, maja mniejsze lub większe dziury,czasem trzeba coś objechać, ale jak sie uważnie jeździ i nie trzęsie nad każdą nierównościa to spokojnie można turystycznie się kulać ( jazda turystyczna to nie jazda na czas).Tak więc wyszło na to, że jesteś desperatem
szubi81
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Do Osłonina można też dojechać przez Rzucewo, ale się drogi nadrabia i asfalt łączący obie miejscowości pozostawia sobie wiele do życzenia.
Innym ciekowym miejscem na spacer z dzieckiem jest Rzucewo. Powstaje tam "Osada poławiaczy fok" która ma przedstawić życie tych terenów sprzed kilkuset lat.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Rzucewo już mam zwiedzone kilka razy, co do dojazdu do Osłonina trasą na Rzucewo to teraz w sezonie jest to rozwiązanie najgorsze z możliwych przy występujących korkach na Hel
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Aaa dzięki o przypomnieniu mi o tym Parku Kulturowym - Osada Łowcy Fok. Ona już działa, bodajże od lipca tak więc w najbliższy wolny termin tam się wybiorę
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ