Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Problem z YouTube

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Od kilku dni mam problem z YT. Nie wyświetlają się kompletnie żadne filmy, za to pojawia się komunikat "wystąpił błąd, spróbuj ponownie później" i informacja, jak można temu zaradzić. No i niestety, pomimo, że wszystkie warunki są spełnione (wersja Java, Flash Player najnowsza, cookies usunięte itd.), próbuję na trzech różnych przeglądarkach (IE, Chrome, Mozilla) i kicha.
Najśmieszniejsze, że jeśli przed filmikiem jest jakaś reklama, to ona się wyświetla przez chwilę normalnie, a potem wszystko się zawiesza i jak wyżej.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

U mnie wszystko ok.Internet z Chopina.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Też mam TK Chopin. Ale to ewidentnie problem z oprogramowaniem, bo łączyłam się też z internetem Orange i również nie działa Dziwne, bo pojawiło się to nagle, dosłownie 3 dni temu, a nic nie instalowałam, nie odinstalowywałam, wszystko jest jak wcześniej. Oglądałam w piątek jakiś filmik, kolejny już się nie wyświetlił i dalsza historia jak wyżej.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Miałem kiedyś podobnie.
Przeskanuj komputer bo możliwe że coś się przyplątało.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Zadam pytanie, z jakiego antywirusa korzystasz? Albo inaczej, masz zainstalowanego Avasta?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Mam F-Secure. Włączę sobie skanowanie na noc, może faktycznie jakiś robal się przyplątał.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ja od jakiegoś czasu korzystam z Avasta i generalnie bez niespodzianek. A po skanowaniu nocnym przypuszczam iż coś wyniknie:) i jutro YT będzie śmigać.
Trzymam kciuki
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Jakiej przeglądarki używasz?
Proponuję zaktualizować Jave lub Macromedia Flash - to są główne przyczyny nie wyświetlania apletów graficznych z sieci
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

http://www.youtube.com/html5 i włącz odtwarzanie w HTML5 zamiast Flash (Zacznij korzystać z wersji próbnej HTML5) - zobacz, czy zadziała.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Nie uwierzycie, ale przyczyną problemów z YT okazał się ... źle włożony do gniazdka jack od słuchawek. Po wyjęciu i ponownym włożeniu wszystko działa normalnie. A odkryłam to przez czysty przypadek.
Co śmieszniejsze, gdy słuchawki (lub głośniki) są odłączone znów pojawia się informacja o błędzie YT. Kompletnie nic z tego nie rozumiem i nie mam pojęcia co ma piernik do wiatraka, ale najważniejsze, że się udało "naprawić"
ODPOWIEDZ