Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Strona na Wordpress - potrzebna pomoc

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Witam, jest ktoś na forum kto mógłby pomoc w powiązaniu strony opartej o Wordpress z fan pagem na facebooku.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

A co chciałbyś zrobić? Mieć boxa z aktualnościami z Facebooka na blogu, dodawanie komentarzy do artykułów na blogu zamiast na blogu, to poprzez Fejsa? Opcji "powiązania" jest na pewno kilka. Na WP robi się to poprzez wtyczki, a na FB też można wygenerować stosowne pluginy.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Chciałby aby posty po opublikowaniu na WP automatycznie były dodawane do FB, mam plugin Auto Publish Facebook i niby wszystko jest ok, ale nie moge ustawic by te posty na fanpage byly dodawane przez fanpage a nie przez moje prywatne konto.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Nigdy tego nie robiłem, ale sprawdź czy masz właściwe ID kont facebookowych w kodzie pluginu
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Mam, chodzi oto, ze niewiem jak utworzoną aplikację na fb przypisać do fanpage, ale tutaj pomorze tylko ktoś kto już z czymś takim miał doczynienia
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Nie wiem, czy właściwie powiedziałem. Chodzi mi o to, że Twoja strona facebookowa i fanpage, którym zarządzasz mają odrębne ID/nazwy. I trzeba odpowiedni ID/nazwę podać w kodzie pluginu. Tak też wynika z opisu tego pluginu: http://wordpress.org/plugins/facebook-c ... -importer/

A jeśli korzystasz z tego pluginu: https://developers.facebook.com/docs/plugins/comments/ to jego rolą jest zamieszczanie komentarzy z WP na profilach użytkowników facebooka, więc dlatego komentarze pojawiają się u Ciebie. Trzeba poszukać innego pluginu.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Wiem, że id są różne. Utworzyłem aplikacje na fb z mojego prywatnego konta, bo z fanpagu się nie da. Ustawiłem wszystkie ustawienia we wtyczne na WP i potem jest coś takiego jak Autoryzacja/Uzyskanie Acess Token i niewiem jak wymusić by tą aktywację zrobić z fanpagu bo cały czas chce aktywowac ja z mojego prywatnego konta.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

U góry z prawej na facebooku masz ikonkę zębatki - kliknij i wybierz "korzystaj z facebooka jako: " zmień wybrany fanpage - może to pomoże, żeby nie wracało na prywatne konto.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

To nic nie da, bo do autoryzacji wtyczek każe się przełączać na prywatne konto! Ale rozwiązałem już problem, wybrałem trochę inna technikę poprzez RSS i teraz śmiga
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
timer
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ja mogę jakby co za darmo pomóc, udzielić wskazówek, gdyż na bieżąco tworzę niektóre strony
ODPOWIEDZ