Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Chcę kupić dokładny alkomat

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Nie jestem pewien ale na Jana Pawła w Adi chyba były, chodź mogę się mylić. Teraz to jest Mix Elektronix. Ale tak jak pisali poprzednicy, dobre alkomaty zaczynają się od 150zl. Odradzam te poniżej 100zl jeśli mają być wiarygodne i trochę posłużyć.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Od 27 grudnia mają być w Biedronce ale taki pewnie Cię nie interesuje. Gdyby jednak to cena będzie 89zł, firma Sentech model:AL2500B.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A jak dokladnie i do ilu mierzy taki model???
Mamo.... bo się potnę !!!
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

W gazetce jest napisane że niby zakres pomiaru od 0 - 5%, dokładność pomiaru do 0,1% w zakresie 0-0,05%, duży ekran czytelny również w nocy, wskaźnik zużycia baterii. A i nie wymaga ustnika.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

To jak bez ustnika wiec czym on mierzy... krwia...?
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

dmuchasz na urządzenie.... jakoś nie przekonują mnie takie urządzenia z dyskontu, szczególnie jak ma od jego odczytu zależeć czy wsiąść za kółku czy nie.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Policja też już coraz częściej używa alkomatów bez ustników.
Myślę że jakby poprosić drogówkę o sprawdzenie stanu trzeźwości i porównanie z wynikiem z takiego alkomatu to byłby dobry sposób sprawdzenia wiarygodności takiego urządzenia.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Alkomaty policyjne bez ustnikow są stosowane tylko w celu sprawdzenia wstępnego, jeśli taki alkomat wykryje jakiekolwiek stężenie alkoholu zostaje przeprowadzone badanie na urządzeniu z ustnikiem.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Może, jeszcze nie miałam przyjemności dmuchać w takie urządzenie, jedynie u teścia, dostał w prezencie kosztował niby 250zł ale jak kilka osób zaczeło dmuchać to już zaczął szaleć i mimo że nie piłam to wskazywalł na spożycie.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

julik - szkoda kasy na takie ustrojstwo, wielu moich kolegów przećwiczyło temat i zawsze "alkomat" lądował na śmietniku - parę chuchnięć i jest do niczego, a nie daj boże wskaże 00 i zabiorą Ci prawko bo się pomyli..... po imprezie najbezpieczniej iść na komisariat i poprosić o badanie - kiedyś po imprezie poszliśmy dużą ekipą i Policjanci nie robili żadnych problemów
ODPOWIEDZ