Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Działalność WOŚP - dyskusja ogólna

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Najbardziej wiarygodnym źródłem informacji jest Fakt - pisali ostatnio, że Owsiak okradł sklep bo pomylił 20-groszówkę z 10-groszówką i naraził sklep na straty ... manipulator a w dodatku złodziej jeden !!!

Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Może nie tyle chodzi o kłamstwa w danych, tyle, że te media obracają się w kategoriach półprawd i właśnie manipulacji. I oczywiście "wypowiedziami eksperta"
Nie offtopujmy tutaj, o mediach można porozmawiać w innym temacie, jeśli wola
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Może nie tyle chodzi o kłamstwa w danych, tyle, że te media obracają się w kategoriach półprawd i właśnie manipulacji.
Bo tak napisali we Frondzie albo Antek Macierewicz wywróżył z kuli :->
Litości! Kto powiedział, że akurat "Twoje" media mają monopol na jedyną słuszną prawdę?
Dobra rada - sprawdź sobie sprawozdania finansowe w KRS. Chyba, że uważasz, że i te zostały zmanipulowane przez Szatana i popisane krwią Harry'ego Pottera.
Nie offtopujmy tutaj, o mediach można porozmawiać w innym temacie, jeśli wola
Sorki, ale sam zacząłeś
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Tempest pisze:Zaraz Ci Mazur i Pienio napiszą, że TVN24 to nie jest wiarygodne źródło informacji
Tak, to ja zacząłem.


Chyba próbujesz coś udowodnić kolego. I nie wychodzi.

Nie wiesz jakie są "moje" media. Jako kolejny, delikatnie mówiąc "niepoważny" rzucasz sloganem "monopol na prawdę".
Wypij meliskę i dopiero potem siadaj do klawiatury

A media na inną dyskusję

Skończmy offtop. Wszyscy widzą co Ty sobą reprezentujesz chopie (jak również podobni Tobie) , więc nawet specjalnie nie muszę się rozpisywać. Burknij jeszcze coś swojego, żeby Twoje było na wierzchu i wystarczy

Jeśli czyta to jakiś admin/moderator - proszę o zamknięcie tematu, zaczyna się zwyczajny nienawistny bełkot.
Awatar użytkownika
grabula
Forumowicz
40 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Pan Mazur jest znanym strażnikiem poprawności gramatycznej, politycznej na tym forum. Mamy szczęście ze jest taka osoba wśród nas. Dziękuje
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

zaczyna się zwyczajny nienawistny bełkot.
Och biedny, skrzywdzony miś
Podziękuj sobie i Mazurowi za skierowanie tej rozmowy na manowce.
Wątek - jakbyś tego nie zauważył - zaczął się pytaniem "Czy wiecie może, czy w tym roku w Redzie będzie gdzieś sztab WOŚP i będą jakieś występy?"
Nikt Was nie pytał o zdanie, czy WOŚP to przekręty, a Owsiak to manipulant.

I co niby mają znaczyć te personalne uwagi do innych? "Wszyscy widzą co Ty sobą reprezentujesz chopie (jak również podobni Tobie)". Pohamuj się trochę, bo to Ty zaczynasz właśnie przeginać
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Salamandra pisze:
zaczyna się zwyczajny nienawistny bełkot.
Och biedny, skrzywdzony miś
Podziękuj sobie i Mazurowi za skierowanie tej rozmowy na manowce.
Wątek - jakbyś tego nie zauważył - zaczął się pytaniem "Czy wiecie może, czy w tym roku w Redzie będzie gdzieś sztab WOŚP i będą jakieś występy?"
Nikt Was nie pytał o zdanie, czy WOŚP to przekręty, a Owsiak to manipulant.

I co niby mają znaczyć te personalne uwagi do innych? "Wszyscy widzą co Ty sobą reprezentujesz chopie (jak również podobni Tobie)". Pohamuj się trochę, bo to Ty zaczynasz właśnie przeginać
pięknie
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Dobrze grabula, ze napisales/as o mnie Pan Mazur bo inaczej walnal bym focha i przestal sie tu udzielac. Bylaby to niewatpliwa strata dla wszystkich forumowiczow...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

http://www.youtube.com/watch?v=JaxZ29CvxIw
jakiś komentarz... ? ja się boję, bo ta siekiera może następnym razem wylądować na głowie kogoś, kto ma inne poglądy....
dkisieloY5
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Podoba mi się, że ten chłopak musiał najpierw kupić te karty, żeby je potem spalić. A sądzę, że wydawcy bardziej się przyda jego kasa, niż zdanie na temat tarota
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

dkisieloY5 pisze:Podoba mi się, że ten chłopak musiał najpierw kupić te karty, żeby je potem spalić. A sądzę, że wydawcy bardziej się przyda jego kasa, niż zdanie na temat tarota
no właśnie clou całej sprawy jest takie, że ten oszołom otrzymał te karty wraz z książką o tarocie w prezencie... uznał, że to diabelskie nasienie i dlatego trzeba zrobić taki spektakl..... facet ma coś z banią...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

w tym roku WOŚP w Redzie grać będzie w Zielonej Wiosce Aquaparku (strefa noclegowa Aquaparku).

12 STYCZNIA 2020 | 15:00 – 20:00 | ZIELONA WIOSKA – AQUAPARK REDA
W programie: koncerty, licytacje, kawiarenka

https://fabrykakultury.pl/repertuar/28- ... -w-redzie/
grazynakat
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 4 lat temu

4 lat temu

No wreszcie coś się dzieje w okolicy. Super się zapowiada.
ODPOWIEDZ