Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Działalność WOŚP - dyskusja ogólna

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Pienio pisze:Zigi - wykres może jest ładny i kolorowy, ale pełne sprawozdania są na dole tej strony, klikasz na daty i otwierasz plik w pdfie. O ile masz to ze strony wośpu.
No są. Analizując je weź pod uwagę przychody statusowe inne niż zbiórka pieniędzy a także rozliczenia międzyokresowe.
Mazur pisze:Heh wydali dwa koła więcej niż zebrali. To mi się podoba! Z własnej kieszeni dołożyli Chwalebny gest!
A to dlatego, że WOŚP działa dłużej niż 1 rok i należałoby przeanalizować wszystkie lata razem.

Ktoś się pewnie dopatrzy się, że WOŚP wypracowała zysk kilkunastumilionowy, ale warto doczytać, że "Zysk za rok bieżący będzie przeznaczony na zwiększenie „funduszu z lat ubiegłych” tworzonego na pokrycie ewentualnych strat za lata kolejne."

Ja powiem tak, jak ktoś nie umie czytać sprawozdań finansowych, to właśnie powstają takie fałszywe torciki, jak gdzieniegdzie można było zauważyć w sieci.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Ok Zigi zerknę raz jeszcze.

Co do reszty to żegnam, bo powoli zaczyna się ostracyzm. Żałuję, że w ogóle się tutaj odezwałem.

Miłego dnia

Edit: Zigi priv.

Co do Twojego oburzenia o porównanie - to jest przykład, który ma zobrazować rozumowanie Nie sprowadziłem nikogo do tego poziomu. A akurat taki mi wpadł do głowy, bo zazwyczaj wszyscy są nazistom przeciwni
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Pienio pisze:Definicja sloganu dostępna jest na wikipedii.

Na pytanie odpowiem w ten sposób. Jeśli wystarczą Ci takie argumenty to Ci współczuję. Ma on taką samą wartość jak ten. Czy jeśli życie uratuje Ci żołnierz ze znaczkiem swastyki na ramieniu to przestaniesz być przeciwna nazizmowi?
I nie, nie porównuję Jerzego do nazistów, bo zaraz pewnie ktoś się tego dopatrzy.

Jak już pisałem, nie jestem przeciwny wrzucaniu. Jednak istnieje w tym kraju armia ludzi, która pewnych rzeczy nie dsotrzega (wymienione na blogu Ochmana). Jeśli jesteście tego świadomi, ale dalej chcecie wrzucać - super, to nie moja sprawa. Napisałem o tym w poście wyżej.

Ale wycelowanych we mnie tekstów typu ciekawe co by było jakby w Twojej rodzinie blablabla (a może nawet w domyśle: oby tak Ci się stało, fijucie) - nie zniesę.
Nie oceniaj ludzi swoją miarą - nie każdy tak się do innych odnosi i źle życzy!
Pytanie miało skłonić do chwili zastanowienia, ale widać jest to zbyt trudne do zrozumienia.

Co do argumentu o żołnierzu - no cóż... jak nie masz lepszych. Do każdej tezy znajdzie się argument.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

kiedyś w TV pewien polityk zaatakował Janinę Ochojską - "dlaczego pomaga pani obcym (w domyśle : zagranicznym) dzieciom, a nie pomaga pani polskim dzieciom skoro tylu jest potrzebujących ??" pamiętam bardzo spokojną odpowiedź pani Janiny : "a kto panu broni pomagać polskim dzieciom i co pan zrobił w tej sprawie ??" w studiu zaległa cisza.. koleś zrobił się czerwony jak burak i szybko zmienił temat.... i tak to jest gdy się tylko krytykuje, nie dając nic w zamian... uratowanego zdrowia i życia dzięki WOŚP nikt nie zliczy - i choćby tylko dlatego będę dawał dopóki istnieje, a swoją drogą jako fundacja podlegają instytucjom, urzędom, kontrolom.... i jakoś nic nie złapano...tylko te ludzkie zawistne języki.... jeśli zaś coś przekręci to powinien beknąć jak każdy obywatel i tyle...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Artykul jak kazdy inny. Mowi on o klamstwach i manipulacji, a skad wiadomo, ze zawarte w nim informacje to nie manipulacje wlasnie ??? Koncze z mej strony ww. temat slowami: Media to olbrzymia sila oddzialywania na umysly ludzkie.
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Mazur pisze:Koncze z mej strony ww. temat slowami: Media to olbrzymia sila oddzialywania na umysly ludzkie.
Ale jak rozumiem, tylko część umysłów poddaje się tej sile oddziaływania Oby mój umysł należał do tej "mądrzejszej" grupy.
szubi81
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Przerwę tą bezsensowną wymianę zdań i zaproszę do licytacji na swoich aukcjach WOŚP:
http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=1577091
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Mazur, a powiedz...skąd czerpiesz wiedzę apropos WOŚP? A może przy okazji - jak usłyszałem, że wydali więcej niż zebrali, od razu pomyślałem, że pewnie korzystali z lokat... Pewnie dlatego też dużo zakupów robią w drugiej połowie roku.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Z zebranych pieniędzy tylko 8 procent idzie na organizację i promocję. 92 proc. trafia bezpośrednio do dzieci.
http://www.tvn24.pl/porownujemy-wosp-do ... 866,s.html
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Zaraz Ci Mazur i Pienio napiszą, że TVN24 to nie jest wiarygodne źródło informacji
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Bo nie jest
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Zawsze możesz wziąć sobie sprawozdanie, zobaczyć dla jakich szpitali kupili sprzęt, pojechać, sprawdzić osobiście i wtedy będzie pewność, że żadnej manipulacji nie ma (no chyba, że w cenie sprzętu, ale to i tak już producent by zarobił a nie WOSP i to jego należałoby piętnować )
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Heh te fau en 24... bez komentarza... Piona Pienio!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

najwiarygodniejsze źródło informacji - RM i Nasz Dziennik....do tego Fronda z Terlikowskim na czele i pozamiatane...... każdy niech lepiej zostanie przy swoim, bo poglądów tu sobie nawzajem nie pozmieniamy, tylko niepotrzebnie się będziemy denerwować... ja pozdrawiam serdecznie tych, którzy na WOŚP nie dają i zdrowia życzę, żeby nigdy z tego sprzętu nie musieli korzystać... sądzę jednak, że gdyby do tego doszło to honorowo powinni odmówić leczenia na tym sprzęcie...
ODPOWIEDZ