Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Drodzy palacze

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

nie wiem Mazur, co masz na myśli pisząc "po naszemu" ? ... a dla Ciebie mogę być marudą - nie ma sprawy pozdrawiam i zdrowia życzę - drhacken i Kindermajster - dla Was również !
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

"Po naszemu" znaczy jezykiem ludzi prostych. Rowniez zdrowia i milego dnia wszystkim tu obecnym;)
Mamo.... bo się potnę !!!
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Od jakiegoś czasu widzę na forum ciekawe zjawisko.Tyle razy się mówi o tolerancji,ale tylko takiej ,która dotyczy danej osoby,a reszta"jak się nie podoba,to się wyprowadź ,do lasu,na pustynie etc". Ludzie to nie jest tolerancja!
Mamy tolerować psy latające samopas po parku i obskakujące ludzi,mamy tolerować cuchnący oddech palacza w kolejce,mamy tolerować to ,że zechce mu się zapalić na klatce schodowej....a co z nami,tymi ,którzy po prostu tego nie znoszą? czy ktoś uszanuje to ,że ja tego nie lubię?
to prawda ,ze ewidentnie w wejściu do auchan stoją dmuchają dymem na wchodzących ,to prawda,ze wsiadają po ostatnim machu i sapią mi prosto w twarz(gumę se chociaż żujcie),to prawda ,że kopcą na klatkach....to jest po prostu brak kultury i szacunku do drugiego.Nikt tu nie pisze ,ze przeszkadza mu jak ktoś pali w domu,albo tak jak Huherko na uboczu.
monikk
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

palę i nie znoszę, gdy ktoś mi stoi na przystanku i pali, albo idzie przede mną na przejściu i pali. Jak palę to staram się zawsze gdzieś stanąc z boku bo wiem że to może być wkurzające.
waclav
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Otóż to... pod wiatą przystankową nie można palić, przypominam!!!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Monikk juz Cie lubię
Mamo.... bo się potnę !!!
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

temat powinien brzmieć: "Drodzy palacze, proszę nie palić!"
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ruszyłem w trasę i pies wziął 2 miesiące niepalenia! Masakra!
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A ja e-fajki jak juz pisalem poppieram. Jako zagorzaly palacz, pale lepsze jakosciowo rzeczy i oszczedzam pieniadze;)
Mamo.... bo się potnę !!!
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Ja dzieki e-pap. calkowicie przestalem palic.
Z takim zamiarem kupilem inhalatorek , liquidy stopniowalem przez jakis czas, az tak po ok 3 miesiacach moglem przez caly dzien w ogole nic nie wdychac (nawet 0wki)
Bo realnie przy rzucaniu palenia po 20 paru latach trzeba poradzic sobie wlasnie z uzaleznieniem od nikotyny i tym drugim gorszym od wdychania czegos.
E-papierosy sa idealnym sposobem na skonczenie z nalogiem, nic innego przez lata na mnie z medykamentow nie skutkwoalo. No ale oczywiscie warunek jest jeden , trzeba chciec przestac wdychac.
Tak czy siak sa znacznie 'zdrowsze', tys. toksyn mniej, a to szybko po odtruciu od zwyklych papierosow skutkuje +6-10kg wagi
Artur
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Masz racje... ale ja... po prostu lubie dyma wypuszczac z paszczy;)
Mamo.... bo się potnę !!!
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

No to chyba fajka lepsza. Nie wdychasz tyle do płuc, lepszy smak i lepszy dym
ferenc-adam
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Oczywiście że fajka lepsza ! Przyjemniejsze, a przecież czynność identyczna! Spadł mi z nieba e-pap, dosłownie z nieba Poczucie, że się aż tak nie truję, również daje dużo satysfakcji. I przyjemniej się na epapa pieniądze wydaje
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Nikt nigdy nie zrobił badań w kierunku szkodliwości elektronicznych papierosów. Nie wiadomo tak naprawdę jakie związki się wdycha paląc ten wynalazek i czy te związki są mniej szkodliwe czy bardziej od papierosów tradycyjnych. To, że mówi się, że są mniej szkodliwe dla zdrowia to jest to wyłącznie sposób na przyciągnięcie klientów, którzy chcą "żyć zdrowo" i tylko tyle, nic więcej.
Paliłem ponad 20 lat, ponad paczkę dziennie. Na imprezach oczywiście więcej. Miesięcznie spalałem lekko 500 zł. Od stycznia zeszłego roku nie palę. Rzuciłem z dnia na dzień. Wystarczyła silna wola.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Artur75 pisze:Nikt nigdy nie zrobił badań w kierunku szkodliwości elektronicznych papierosów.
Robiono. Fakt ze wynalazek nowy i nie sa to tak obszerne wieloletnie jak w pryp zwyklych ale jednak.
Artur75 pisze:Nie wiadomo tak naprawdę jakie związki się wdycha paląc ten wynalazek
To akurat bardzo dokladnie wiadomo jakie zwiazki chemiczne wdychasz (jesli sie czlowiek zainteresuje to moze poczytac w necie). Cala rekacja podgrzewania i przemian chemicznych jest dokladnie opisana.

Artur75 pisze:To, że mówi się, że są mniej szkodliwe dla zdrowia to jest to wyłącznie sposób na przyciągnięcie klientów, którzy chcą "żyć zdrowo" i tylko tyle, nic więcej.
Nie jest to prawda, jest o kilka tys. mniej roznych substancji toksycznych/zwiazkow chemicznych przyswajanych przez organizm, oraz nie ma w ogole smoly z dymu zatykajacej pecherzyki plucne.
Roznica jest ogromna.
Artur75 pisze: Rzuciłem z dnia na dzień. Wystarczyła silna wola.
Mi nie wystarczyla, rzucilem calkowicie wlacznie z e-pap palenie dzieki wlasnie e-pap.
PS: Nie ma sensu zwalczac czegos co jet tys razy mneij toksyczne niz zwykle papierosy argumentujac to argumentami z kosmosu o tajemnicznej nieznajomosci produktu.
Artur
ODPOWIEDZ