Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Którędy do Wa-wy?

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

sorki, ale czytając "podpowiedzi" kolegów, którzy chyba raz na "ruski rok" jadą do Wawy muszę odpisać... przez pół roku co tydzień poginałem do stolycy, do pracy i przećwiczyłem wszystkie warianty - 7-ka na 8-mą rano to nieporozumienie i nikt nie powie mi, że można sobie zaplanować dojazd w 5 godzin... bywało i 7 godzin bo nagle korek w Łomiankach, potem np. na wysokości tunelu itd itd... a do Centrum jeszcze droga daleka...oj daleka... Wawa jest nieobliczalna i tyle, jedynym wyjściem jest autostrada - czyli A1 a potem A2 i wjazd praktycznie do Centrum, owszem - tutaj też mogą być np. korki z powodu wypadku, ale przez pół roku nie zaznałem tego ani razu, natomiast na siódemce - od cholery i ciut ciut....
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

i gwoli ścisłości oraz rzetelności - jeśli wracasz z Wawy i się nie spieszysz - to tylko 7-ka, krótko, w miarę sprawnie, i bez dodatkowych kosztów
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

A1 i a2 będą raczej najpewniejsze co do czasu przejazdu. Myślę że ja ten wariant 5-5,5h wystarczy.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Zigi daj znać jak się jechało i ile czasu Tobie to zajęło.
A1+A2 jedzie się bardzo spokojnie, a wręcz nużąco. Płatna tylko do Torunia. Tylko trzeba pamiętać, by w porę zatankować. Bodajże ostatnia stacja przy autostradzie to Lotos z McDonaldem a potem nic! Chyba, że się zjedzie. Można się wyrobić w niespełna 4h (do zachodnich obrzeży).
ODPOWIEDZ