Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Koncert 01.06.2014 r. i c*** z Policją

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Robin pisze: Chamstwo się rozpleniło tak bardzo, że problem jest wielki.
Tak, to prawda. Myślę jednak, że wszyscy po trosze do tego sie przyczynilismy. I rodzice w domu, i nauczyciele w szkołach i kierowcy w autobusach i Policja na ulicach (nie widziałem jeszcze pieszego patrolu)
Gdyby tak od jutra wszyscy powiedzieli STOP, zero tolerancji....wiem, wiem jestem niepoprawnym optymistą:-)

Kiedyś zwróciłem uwagę grupce gimnazjalistów wracających ze szkoły...nie jestem świety, lecz takiej wiązanki, którą usłyszałem pod moim adresem nie wymyśliłbym
Robin
Częsty Bywalec
471 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Lekko ubodło mnie uogólnienie. Nie zaliczam się do tych "my". Walczę z chamstwem i nie jest to łatwe. Nikt nie mówił, że brodzenie pod prąd łatwe jest Łatwiej jest stwierdzić, że tak już jest, większość rządzi i że należy schamieć razem z nimi. Trudniej jest reagować, nie spotykać się z ludźmi przeklinającymi przy dzieciach i generalnie tępić tego typu zachowania. Swoją drogą ciekawe, czy komuś udało się skutecznie zareagować na np. bluzgi na ulicy .....
valencianistas
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

próbowałem zwrócić uwagę
sytuacja z życia wzięta, gość w skm w przedziale dla rowerów przeklinał i palił pety, kiedy zwróciłem mu uwagę, że są tu dzieci (matka z dwójką), by nie przeklinał i nie wolno tu palić, skwitował mnie "no i ch**"...
0 reakcji ze strony pozostałych pasażerów
Awatar użytkownika
Geniodekt
Forumowicz
54 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

W ogóle kto wpadł na pomysł organizowania takich imprez ? Przecież to jest jawne proszenie się o kłopoty, mogli wymyślić coś spokojniejszego, skierowanego rzeczywiście do dzieci, a nie gówniarstwa w porozciąganych dresach. Przemilczę już fakt tej rozróby, bo w cywilizowanym kraju ochroniarze nawet nie musieli by policji wzywać, szczyle zostałyby tak spałowane, że wołałyby mamusie na pomoc. Kwestia policji vs. kilkudziesięciu chwastów- broń palna rozwiązuje wiele kłopotów.. a nie przepraszam, zapomniałem że żyjemy w "polsce", kraju gdzie policjanci odpowiadają za naruszenie zdrowia i nietykalności osobistej takich jednostek aspołecznych. Nie wierzę w resocjalizację, wysłać gnojów do kamieniołomu na 12 h pracę o chlebie i wodzie, może wtedy wartościowi ludzie wreszcie będą czuć się spokojnie i bezpiecznie na ulicach swojego miasta.
RedaMojeMiasto
Ja tu zaglądam
39 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Jak mozesz czuc sie wartosciowy oceniajac i ujmujac innyn?idz na spacer bo masz problemy z emocjami proponujac takie rzeczy.....
ODPOWIEDZ