Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Jaka sala weselna w Redzie lub okolicy ??

Hydepark, czyli o wszystkim innym
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Witam, Czy ktoś wie gdzie znajdują się w Redzie lub okolicach sale weselne z przystępnymi cenami ponieważ nie stać mnie na urządzenie wesela w hotelu, potrzebuje opinii najlepiej osób które urządzały wesele w takiej sali. I co bardziej się opłaca wynajęcie sali która oferuje potrawy czy sala osobno i zatrudnienie kucharki osobno ponieważ mam taka sprawdzona panią która przygotowuje potrawy u siebie w domu i rozważam tę drugą opcję. Proszę o porady
FcMarekDupnica
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Spróbuj tutaj http://www.pensjonat-hippika.pl/ . Byłem na kilku imprezach pensjonat otwarty w tym roku fajna sala i bardzo dobry kucharz. Otworzyli się w tym roku to i ceny powinni mieć przystępne.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

extraradziwoj92 pisze:Ja osobiście tam jeszcze nie byłem ale słyszałem faktycznie sama dobre opinie na ich temat szczególnie jeżeli chodzi o jedzenie a to jest chyba najważniejsze
Dla mnie na weselu, czy tez innej imprezie tanecznej najwazniejsza jest orkiestra, czy tez dobry DJ oraz miłe towarzystwo. Bez złośliwych ciotek i narzekających kuzynek
Nie chodzę na takie imprezy, aby sie najeść. no bo ileż mozna "wciągnąć" Ja po obowiązkowym rosole i jakimś mięsku poprawionym jednym ciastku z kawą już mam dość. No może jeszcze drobne zakąski do wódeczki i wystarczy. Obserwuje niektórych gości pochłaniających nieprawdopodobne ilości tych wszystkich kotletów, galaretek, węgorzy, sałatek, ciast, lodów....gdzie oni to mieszczą. biedne te ich wątroby
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Nie wiedziałem, że z tym sa takie problemy. Spróbujcie w knajpach w Wejherowie, lub na wsiach wokół... Lisewo, Luzino, Gowino.
Ja na dwa lata przed ślubem jeszcze nie wiedziałem, że chcę się żenić. No, ale to było dawno, czasy najwidoczniej sie zmieniły
Wszystkim przyszłym młodym parom życzę szczęścia!
Agamtb

9 lat temu

Z perspektywy ślubnego fotografa, który już dziesiątki, a raczej setki knajp odwiedził

- Dajak w Koleczkowie - smaczne jedzenie, piękna i wdzięczna do zdjęć sala
- Sala Weselna Amelia w Zelewie (okol. Bolszewa) - również pycha jedzenie, bardzo ładna sala

Nie wiem jak z kelnerkami i kucharką (wątpię aby to przeszło), ale oba miejsca bardzo polecam. Spokojnie zmieszczą 80 osób.
ODPOWIEDZ