Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Tragedia w Sopocie

Hydepark, czyli o wszystkim innym
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Poniżej fragment z artykułu z portalu GAZETA.PL o rajdzie szaleńca po molo i Monciaku:

"AKTUALIZACJA

Rzecznik sopockiej policji: - Poszkodowanych zostało 16 osób. 11 z nich karetki odwiozły do szpitali, a pięć osób same dostało się na pogotowie, bądź do szpitala. Sprawcą jest 32-letni mieszkaniec Redy. Był trzeźwy. Pobrana została mu też krew w celu przeprowadzenia badania na obecność narkotyków."


Cały tekst: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... z37yGb1Jgh

Trudnoturecky
3 godziny temu
Oceniono 101 razy 99
Może ktoś zna: GWE 15361.
twitter.com/h_jaaskelainen/status/490620837209604096/photo/1 "


Trudno uwierzyć, że sprawca nie był jednak "pod wpływem" jakichś środków. Dla uzupełnienia - poruszał się Hondą Civic GWE 15361. Mam nadzieję, że czeka go okres długiej izolacji od normalnego życia i nie będziemy narażeni na jego kolejne występy. Chociaż, jeśli ma "żółte papiery", to może być różnie...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Proponuje linki wklejac do trojmiasto.pl, a nie do gazety wybiorczej!
Mamo.... bo się potnę !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

niezbyt fajną reklamę zapewnił nam 32 latek

na stronie http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/22- ... 81721.html są też zdjęcia i filmik
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Cytat z końcówki artykułu w Wyborczej Trójmiasto :

Rajd zaczął już w Redzie

Kierowca, który taranował ludzi w Sopocie, swój ""rajd" rozpoczął już w Redzie. Jak napisała nam pani Magda: "Gdy wracałam do domu ok. godz. 21.30 ul. Obwodową, z dużą prędkością wyjechał mi przed maskę, zablokował drogę kierowcy jadącemu przeciwnym pasem. Potem tylko widziałam, jak wyprzedza na trzeciego. Jechał tak, jakby chciał zabić siebie lub innych, agresywnie i z dużą prędkością, podejrzewam, że w drodze do Sopotu jechał tak samo. Z przerażeniem przeczytałam ten artykuł, samochód poznałam od razu".

Cały tekst: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... z37zx5wLHz
reda29
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Tu w Redzie nie on jeden taki porabany.Niemalze codziennie przy Lakowej kolo Terwitu jezdza osilki "palac gume".I napewno ktoregos dnia dojdzie i tu do tragedii.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

A policja ... śpi
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Ewa302 pisze:Tu w Redzie nie on jeden taki porabany.Niemalze codziennie przy Lakowej kolo Terwitu jezdza osilki "palac gume".I napewno ktoregos dnia dojdzie i tu do tragedii.
Łąkowa, Mickiewicza, Szkolna, Obwodowa...
Wszędzie jest buractwo w GWE które pracuje na opinię o tychże blachach..
Ruszają z piskiem, by za chwilę hamować oczywiście też "efektownie"
Sorry - ale gdzie są te pracusie z radiowozu w lesie?!?!
Gdzie jest ten wpatrujący się w ekrany monitoringu miejskiego "czujny stróż" ?!
Może czas zabrać mu z jego budy telewizor - by wreszcie przestał oglądać seriale a zaczął śledzić monitoring, bo z roku na rok jest coraz gorzej!
Coraz większy bajzel się robi - ot chociażby wczoraj na peronie przez dłuższy czas leżał koleś..
Sprawdziłem był pijany - ale gdyby np facet miał zawał!? i leżał nieprzytomny..
A co wtedy robił pan dyżurny, że tego nie zauważył?! Spał? oglądał serial?
D R A M A T !! !! !!
Prawda jest taka - policji w redzie nie ma
a jak są to.. śpią!
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

co trzeba mieć w głowie żeby coś takiego odwalić, szybkiego powrotu do zdrowia dla poszkodowanych
Redzianin od urodzenia
FranzMaurer
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Wrzucono do sieci fotki tego barana, poznajecie go ?

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... LokTrojTxt
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Chyba blachy GWE w Redzie to nic nadzwyczajnego ?

Wszędzie jest buractwo w GWE które pracuje na opinię o tychże blachach..

A jaka ona jest, ta opinia ? Fakt po tej akcji koleżka z Redy średnią nam reklamę zrobił, ale myśląc takimi stereotypami daleko nie zajedziemy...
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

FranzMaurer pisze:Wrzucono do sieci fotki tego barana, poznajecie go ?

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... LokTrojTxt
W komentarzach poniżej tego artykułu ktoś napisał, że to synuś jakiejś pani sędziny..
Jeśli to prawda - za chwilę będzie umorzenie...
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

figaro pisze: Wszędzie jest buractwo w GWE które pracuje na opinię o tychże blachach..

A jaka ona jest, ta opinia ?.
Jaka? - oj to kolega @figaro chyba się dopiero urodził..
Ja nie mówię tu o tym psycholu co sobie polował na ludzi na monciaku, (bo taki matoł może się zdarzyć wszędzie)
tylko o tych ćwierćmózgach na naszych lokalnych ulicach - rajdy po osiedlu, wyprzedzanie na trzeciego, uważanie ul: Obwodowej za Obwodnicę = ekspresówkę, podobnie odcinek Leśna-Cegielniana - tu autostrada w ich mniemaniu to norma!
A jedź zgodnie z przepisami to Cię obtrąbią "faka" pokażą i zwyzywają...

Jaka opinia - najkrócej i najdosadniej - że GWE to nie rejestracja tylko stan umysłu!
(to samo kiedyś mówiło się o rosjanach)
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd dla Redy.
Kolejny wariat z naszego miasta
ponoć znany doskonale mieszkańcom
...a dziś po godz.17 widziałem kolejnego psychola który pedził na Obwodowej białym starym autem sportowym,
przemknął tak szybko że nawet marki nie zdążyłem zobaczyć,wyprzedził cztery inne samochody,
stówka na liczniku była na pewno
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

tylko nie popadajcie w paranoje z tym GWE

Jak jakaś kobitka wjechała w Warszawie do tunelu, to słyszeliście, żeby ktoś mówił "wiadomo wieśniak z WA".
Jak jakiś facet wjechał w ludzi na przystanku i spadł z mostu w Łodzi to czy ktoś mówił "wiadomo blachy EL".

Mnie to śmieszy, że ludzie się wstydzą, że mają rejestrację GWE, wstydzą, że mieszkają w Wejherowie... Nie popadajmy w kompleksy
GWE jest ok
Jest tu tyle samo durni co w GD, GSP, GA za to jest tutaj dużo więcej sympatycznych i uśmiechniętych ludzi niż tam
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Teraz ja sie z Wickiem zgodzic musze! GWE mam i jezdze normalnie, debili u nas jest dokladnie tyle samo co u ludzi z inna rejestracja na aucie. A tak mimo chodem, jak to sie okaze syn sedziny jak pisza i uniknie kary... az zal ze nie doszlo do samosadu i ze ludzie go tam zywcem nie rozszarpali!
Mamo.... bo się potnę !!!
ODPOWIEDZ