Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Tragedia w Sopocie

Hydepark, czyli o wszystkim innym
szubi81
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Johny Bravo pisze:Kim jest matka tego śmiecia>?!

http://nowa.pomorska.tv/informacje/mate ... -michale-l
Johny, poszukaj w necie a znajdziesz nawet nr telefonu i adres domowy do rodziców niejakiego L.

Inna sprawa to fakty które przemawiają za tym iż sprawa była od samego początku delikatnie mówiąc jest dziwna:
- w niedzielę po tragedii od samego rana we wszystkich mediach mówiono że sprawca leczył się psychiatrycznie, skąd było to wiadomo skoro dopiero w poniedziałek został przesłuchany przez prokuraturę?
- również w niedzielę rano pod domem rodzinnym L. pojawiło się grupa reporterów z którymi oczywiście nikt z mieszkańców nie rozmawiał, od tego momentu dom stał pusty, dopiero w środę zauważyłem że ktoś się tam pojawił ...

Zastanawia mnie jeszcze jedno jeśli ma być wytoczona sprawa przeciwko osobom które chcieli wymierzyć samosąd na sprawcy, to kto będzie ich oskarżał? Może niepoczytalny Michał L.?
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Heh dobre ostatnie pytanie szubi! Ale zapominasz, ze sk...n Michalek byl tylko przez moment niepoczytalny, teraz juz moze wszystko. Co do tej matki, to nie wiem czy to plota czy nie ale cala sprawa od poczatku do konca SMIERDZI na kilometr... Licze na to, ze biegli i znajomi tego gnoja jeszcze pozaluja... Tam ucierpialo ponad 20 osob... Czesc z nich moze chciec wymierzyc sprawiedliwosc samemu, skoro Panstwo Prawa tego nie potrafi...
Mamo.... bo się potnę !!!
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Ja piernicze. Czytam i nie wierzę... Menda, śmieć, kałach i wystrzelanie rodziny... O czym Wy piszecie... Po prostu jakaś masakra! Mazur, jak on rzeczywiście okaże się niepoczytalny, potem podleczony i jak sobie tak poczyta tutaj Twoje ( i innych specjalistów ) wypociny to nie sądzisz że może znowu stać się na chwile niepoczytalny? A nie żal Wam choć trochę rodziców tego człowieka? Plotki o matce wysoko postawionej, mieszkamy w małej Redzie i nikt z tu piszących nie zna ich, nie potrafi zweryfikowac tego raz na zawsze? Jak widze tu tą mazurską napinkę to po prostu nie wiem, może jestem jakiś dziwny ale trochę wierzę w ludzi i sądzę, że odbędzie się rzetelny proces! Mazur, proponuję weź troszkę wyluzuj, tu na redzkim malutkim forum dla kilku czytających mieszkańcow swojej sprawiedliwości i tak nie wyszumisz ani w tej ani w innej sprawie. Wszędzie widzisz spisek, ile można! Dla mnie jego zachowanie od razu wyglądało na nie do końca poczytalne, bo nikt o zdrowych zmysłach nie taranuje tłumu ludzi! Tylko, pytanie: czytacy niepoczytalni mimo wszyetko nie powinni ponosić także innej kary niż tylko leczenie w psychiatryku... Pytanie oczywiście wcale nie do Ciebie, Mazur.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Wez sie Marcinie ode mnie odteguj... a temu gnojowi mozesz i pomnik postawic. Ja nie wspolczuje ani jemu, ani jego rodzinie... wspolczuje tylko poszkodowanym! Nazywam rzeczy po imieniu, chce sprawiedliwosci i nie dam sobie w pysk pluc w przeciwienstwie do niektorych... Ty mozesz to nazwac napinka, biciem piany czy widzeniem spisku... A ja po prostu mam oczy i wiem jak ich uzywac!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... ,id,t.html
W wydaniu papierowym Dziennika Bałtyckiego z 7.08. było napisane, że żadne z jego rodziców nie pracuje w sądzie, sądownictwie, prokuraturze. Żadne z nich nie jest kuratorem sądowym ani w żaden sposób nie są związani z wymiarem sprawiedliwości.
Choroba ujawniła się u sprawcy na początku 2013 roku podczas pobytu za granicą i od tego czasu pozostawał pod opieką lekarza. W artykule pada pytanie - czy nie należało odebrać mu prawa jazdy?
Nie miałoby to absolutnie żadnego znaczenia, ponieważ w jego stanie brak prawa jazdy nie byłby żadną przeszkodą w podejmowaniu jakichkolwiek decyzji.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Artur75 pisze:czy nie należało odebrać mu prawa jazdy?
Nie miałoby to absolutnie żadnego znaczenia, ponieważ w jego stanie brak prawa jazdy nie byłby żadną przeszkodą w podejmowaniu jakichkolwiek decyzji.
Dziękujmy więc Bogu, że wsiadł do osobówki a nie do walca
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Buhahahahaha, nie wierze w to co przeczytalem w tym Dzienniku Baltyckim:

"Kiedy myślimy o szaleństwie, w wyobraźni gości bardzo często osoba z zaburzeniami schizofrenicznymi. Chorobę tę nazywa się chorobą podzielonego umysłu. Proszę sobie wyobrazić, że słyszy pani w głowie głos Boga czy osoby stanowiącej autorytet, nakazujący postępować pani zgodnie z tym, co ten głos mówi - wyjaśnia Małgorzata Ciuksza, adwokat i psycholog, obrońca Michała L."

Normalnie Mesjasz... proponuje mu postawic pomnik, i na Monte, i w Redzie... Juz widze te pielgrzymki...

Jednak glupota ludzka jest nieskonczona, internet na kazdym rogu mnie o tym przekonuje...
Mamo.... bo się potnę !!!
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Nie wiem czy ten główny "bohater" z Sopotu jest chory psychicznie. Jeśli tak, to nie należy z tego drwić. Miałem kiedyś kolegę, którego dopadła schizofrenia. Bywały dni, ze wszystko było ok. Bywały jednak i takie, że "wymyslał" różne rzeczy. To było smutne. Chorował wiele lat. Popełnił samobójstwo...
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

"Chory na schizofrenię mężczyzna, który jest ubezwłasnowolniony, trafił za kratki za kradzież...batonika.
Chorego na schizofrenię paranoidalną 42-letniego Arkadiusza K. sąd bez rozprawy skazał na stuzłotową grzywnę, którą potem zamienił na areszt. "


"Sąd Rejonowy w Kołobrzegu skazał niepełnosprawnego intelektualnie Radosława Agatowskiego na 10 miesięcy więzienia z zawieszeniem na trzy lata.Mężczyzna choruje m.in. na padaczkę, jest też w stopniu umiarkowanym upośledzony. Ma zaburzenia pamięci i uwagi, obniżony intelekt, a także poziom norm moralnych i prawnych. Ale skazujący go na pozbawienie wolności kołobrzeski sąd uznał, że "nie da się stwierdzić, że w ogóle nie rozumie tych norm"."


Tak to jest jak się nie ma odpowiednich "znajomości"
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

A kto ma takie "znajomości". Jeśli coś wiesz w jakiejś konkretnej sprawie, to powiadom odpowiednie służby.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

i po co ta ironiczna aluzja?
cały ten wątek jest poświęcony odpowiednim znajomościom
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Ironiczna aluzja, jakby to nie brzmiało była do tego, że sugerujesz jakoby odpowiednie znajomości komuś pomogły. Jesli masz kogoś konkretnego na myśli (a w kontekście ostatnich głośnych wydarzeń myślę, że masz) zgłoś fakt, poprzyj dowodami i po sprawie. Prawda?

Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalk
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Dzisiaj umorzono śledztwo ws. rozmowy Sienkiewicz-Belka.

Dlaczego nikt się nie oburza na forum?
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

widze, ze moj ulubiony temat wskrzeszony zostal:) i oczywiscie ocenzurowany od raazu BUHAHAHAHA
Mamo.... bo się potnę !!!
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Pienio pisze:Dzisiaj umorzono śledztwo ws. rozmowy Sienkiewicz-Belka.
Dlaczego nikt się nie oburza na forum?



Po pierwsze to te osoby nie są z Redy

Po drugie poszukaj forum o tych panach

A po trzecie to w postach powyżej masz odpowiedź
Ale jakbyś miał problem to masz cytaty
Marcin pisze: Jeśli coś wiesz w jakiejś konkretnej sprawie, to powiadom odpowiednie służby.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk
Marcin pisze: zgłoś fakt, poprzyj dowodami i po sprawie. Prawda?

Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalk
ODPOWIEDZ