Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Srające psy!

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

w Gdyni na Karwinach - nie wiem czy całych czy tylko w wybranych wspólnotach w każdej klatce zamontowali skrzyneczki z workami służącymi do posprzątania po swoim psie,
wychodzisz z psem na spacer, wyciagasz rękę po folię, nie musisz pamiętać o niej z domu, kupować itp zadbali o to,
byleby tylko jeszcze ludzie korzystali i naprawdę sprzątali po swoich pupilach.....
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Niestety uważam, że nic to nie da, dopóki ludzie nie zmienią swojej mentalności i podejścia do tego typu spraw. Wymagamy od ludzi, aby sprzątali po swoich pupilach, a oni najzwyczajniej w świecie nie potrafią sprzątać po sobie! Przykład: obok mojego bloku 2śmietniki - i co z tego, skoro na klatce na skrzynce na listy znajduję puste puszki po piwie, na podłodze na klatce papierki po słodyczach i ulotki reklamowe wyrzucone ze skrzynki. Zdarzały się sytuacje, że ktoś z sąsiadów wypuścił swojego zwierzaka z domu (tzn. otworzył mu drzwi od mieszkania myśląc, że drzwi od klatki są otwarte/lub pies sam je otworzy?) i piesek załatwił swoję potrzebę właśnie na klatce.. Ręce opadają..
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Anika1708 pisze:Zdarzały się sytuacje, że ktoś z sąsiadów wypuścił swojego zwierzaka z domu (tzn. otworzył mu drzwi od mieszkania myśląc, że drzwi od klatki są otwarte/lub pies sam je otworzy?) i piesek załatwił swoję potrzebę właśnie na klatce.. Ręce opadają..
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

fakt.................. ręce opadają.............
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja spaceruję niemal codziennie po nowym parku i powiem, że się stresuję.chodniczki,krzaczki, nowe drzewka,nie ma tu miejsca dla ludzi z psami.piesio chce zaznaczać każde drzewko więc go trzymam krótko(co to za spacer?),a jakby coś grubszego zrobił to gdzie to wyrzucić?koszy jak na lekarstwo,tylko w jednej części parku.wiem ,wiem będziecie się tu wymądrzać ,że dla chcącego nie ma nic trudnego, ale w praktyce to wygląda zupełnie inaczej i niestety nie widzę ,żeby ktokolwiek sprzątał.jest jeszcze kawałek "dziki" niezagospodarowany na przeciwko plaży,gdzie w miarę bez stresu pies mógłby zrobić,niestety mój ma za daleko i nie zdąży tam dojść za potrzebą;(
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

wrona pisze: ,gdzie w miarę bez stresu pies mógłby zrobić,niestety mój ma za daleko i nie zdąży tam dojść za potrzebą;(
to musisz nosić ze sobą jednorazowe worki i np zaopatrzyć się w taką plastikową łapkę do zbierania po piesku, jak robi to coraz wiecej osób - zawsze jest rozwiązanie.

na ul Sw Wojciecha i okolice coraz częsciej widzę jak własciciele psów spacerują właśnie z takimi plastikowymi łapkami i sprzątają po swoich pupilach...
jeszcze nie widziałam, żeby ktoś się z nich śmiał, szydził czy reagował w jakikolwiek inny przykry sposób...
także jak piszesz - jednak powiemy Ci, że zawsze są rozwiązania
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tuli nie napisałeś nic ,o czym bym nie wiedziała,tylko tak jak wspomniałam ,nie ma koszy,a niestety spacer z kupa w worku w poszukiwaniu kosza, to już nie to :)
wazka
Forumowicz
72 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

W Wejherowie w okolicy ulicy Poludniowej,tez stoi skrzynka z workami dla wlascicieli psow,tylko tyle ze zawsze jest pusta.przechodze tamtedy do pracy i nigdy nie zdarzylo sie zeby byla pelna.Kto sie zajmuje uzupelnianiem?Pozdrawiam wlascicieli ktorzy sprzataja po swoich pieskach;)
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

brak koszy to rzeczywiście niestety kolejny problem....
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Jak ktoś nie potrafi posprzać po swoim pupilu to nie powinien go mieć.Nawet nie potrafią założyć kagańca dużym psom.
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

potrafią ,tylko nie chcą.i nie mają wyobrazni Pańcie co spacerują z psami groznych ras, co taki pies może zrobić jak się wkurzy.założy taka buty na obcasie i idzie na spacerek, a psa ledwo utrzymać może.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

u nas nie miałby kto pobić tej kobieciny :)nie takie rzeczy się zdarzają i bez odzewu zostają:)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Bardziej chodziło mi, że jak nie sprząta po psie to wiadomo, kto. Polka. Dla innych nacji to naturalne a u nas, tak jak napisał wrona, same Pańcie.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Czemu my się zawsze za Polaków za granicą musimy wstydzić?

A co do sprzątania po psach to zobaczcie to:


http://daria24.wrzuta.pl/film/0dBnflUkv ... alazki_wtf

Niesamowite co ludzie nie wymyslą :D Może ten wynalazek ułatwiłby komuś życie.. Tylko nie wiem czy psom :)
Kusinox
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A co komu przeszkadza psie gówno (o ile nie leży na chodniku). Zawsze były i nikomu nie przeszkadzały. Widzę że trochę za dobrze macie, bo problemy z kosmosu wyciągacie, albo to tylko chęć zabłyśnięcia i nabicia posta. A teraz niestety muszę z psem wyjść... :)
ODPOWIEDZ