Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Srające psy!

Hydepark, czyli o wszystkim innym
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

tu chodzi o to czy ludzie będą sprzątać,co z tego jak będą woreczki jak i tak nikt z nich nie będzie korzystał albo korzystał w innym celu.
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a znacie ten filmik???

http://www.milanos.pl/vid-33659-3-Dziad ... -kupa.html

dziadek rzuca kupą w panią z pieskiem.... podobno kupa owego pieska

Ziomal!!

Moderator: Ten filmik jest zamieszczony na stronie 9 tego wątku.
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Warszawka wydała wojnę psim kupom i dowala mandaty za niesprzątanie po swoich pupilach ,nawet 500,- zł.Myślę,że tą metodą bardzo szybko ludzie nauczą się porządku.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

I bardzo dobrze,Polak tylko trzepnięty po kieszeni potrafi sie dostosować,za granicą nasi takich cudów nie czynią,bo wiedzą,że sporo bekną i to się nie opłaca.Po za tym jest też tam presja otoczenia i nie akceptowalność takich zachowań.
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

buba zgadzam się z tobą u nas też powini takie przepisy ustalić bo gdzie nie pójdziesz wszędzie psia kupa leży aż zygać się chce od tego
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A oto krótki filmik instruktażowy jak sprzątać po swoim psie,nawet w sytuacji,kiedy brak woreczków i pojemników na psie kupy.

i taka mała piosenka jeśli nie skorzystasz z instruktażu...
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

fajny filmik zamiast kartoniku z narysowna kupą powini dać tam prawdziwą kupę to by bardziej przemawiało do ludzi :)
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Piosenkę też niektórzy powinni sobie wziąć do serca.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Prosty instruktaż,łatwy do wcielenia w życie,zapraszamy właścicieli piesków do treningu z piosenką na ustach!
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Taką instrukcję powinni przestudiować niektórzy, nie uświadomieni mieszkańcy mojej wspólnoty.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dziś zdarzyło mi się widzieć pana z dwoma pieskami spacerującego pod blokiem.w pewnym momencie jeden z piesków wszedł na klomb pod balkonem i zrobił kupę.mówię do pana:cóż za inteligentny pies,znalazł sobie piękne miejsce wśród kwiatów na załatwienie swojej potrzeby.a pan na to :NOOO :P nic dodać nic ująć.
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dzis zdarzyło mi widzieć pania z pieskiem który załatwił się na trawniku a ona nic wiecej tylko to posprzątała brawo dla tej pani oby wiecej było takich ludzi w naszym mieście ;)
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Można by zorganizować akcję np w parku pod tytułem "Twój pies-Twoja kupa" rozdawać albo woreczki,albo chorągiewki lub baloniki z takim napisem.Myślę,że jak miasto stworzyło by modę na sprzątanie po pupilach to w niedługim czasie mielibyśmy sporo mniej psich kup.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

balonik albo chorągiewka to nieee,ja wolę woreczek i kubełek na kupy 8-)
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Widziałam taki reportaż w programie "Uwaga",trzej ochotnicy zaczęli propagować sprzątanie po psach ,w kupy na trawnikach wtykali chorągiewki: czerwone,żółte,zielone w psie kupy-był tam napis Twój pies-Twoja kupa.Dawało to efekty,bo każdy widział pole kolorowych chorągiewek,i wtedy zdawał sobie sprawę z ilości tych kup.
ODPOWIEDZ