Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Srające psy!

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

aż zapytałam z ciekawości koleżankę czy płaci za swojego psa - mówi, że znieśli...
że chyba było, ale już zniesiono...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

No właśnie też słyszałem, że uchylono ale w aktach prawa miejscowego w wojewódzkim dzienniku przepis ten jest obowiązujący.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

coś mi się wydaje, że jak czytałem to wojewodowie, prezydenci czy inne władze lokalne dostały wolną rekę w lokalnych zapisach, moga pobierać ale nie muszą. Chyba od nich zależy. Problem polega na tym, że każdy klnie jak wdepnie w "*", ale większość jak sama ma po swoim posprzątać to albo nie widzi, albo się wkurza jak ktoś mu zwraca uwagę... problem pozostaje i śmierdzi...
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Problem jest śmierdzący to fakt,ale przecież nie z winy psów,człowiek z założenia jako istota posiadająca intelekt i wolna wolę powinien znać podstawowe normy współżycia w społeczeństwie.Niestety tylko z założenia ,bo czyny świadczą przeciwko.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Już pierwsze pojemniki na psie kupy z podajnikami torebek są na terenie SM"Reda",takie śmieszne- przypominające dalmatyńczyka ,podobają mi się ,wręcz powinny zachęcać do korzystania z nich przez właścicieli psów.Skończą się też wymówki,że nie ma gdzie wyrzucać,albo czym wyrzucać. Zapraszam psiarzy do korzystania!
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Zuza pisze:Już pierwsze pojemniki na psie kupy z podajnikami torebek są na terenie SM"Reda",takie śmieszne- przypominające dalmatyńczyka ,podobają mi się ,wręcz powinny zachęcać do korzystania z nich przez właścicieli psów.Skończą się też wymówki,że nie ma gdzie wyrzucać,albo czym wyrzucać. Zapraszam psiarzy do korzystania!
Bardzo fajne. Już z nich dzisiaj korzystałam:)
Jeden z nich stoi pod moim blokiem :P
Oby ich było jak najwiecej, a nie jak z koszami na śmieci w parku.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A gdzieś już widziałam takie dalmatyńczyki,chyba w Gdyni :P Fajnie czekam kiedy się pojawią na naszym osiedlu i w parku .
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

i już nie ma woreczków na kupki, ale to dobrze... tzn., że cieszą się powodzeniem. jestem ciekaw jak często będą je uzupełniać i kiedy śmietniki pojawią się na terenach miejskich i spółdzielni Słonecznej
wazka
Forumowicz
72 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

widzialam tez pojemnik na przeciwko ksiegarni
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

goya pisze:
Zuza pisze:Już pierwsze pojemniki na psie kupy z podajnikami torebek są na terenie SM"Reda",takie śmieszne- przypominające dalmatyńczyka ,podobają mi się ,wręcz powinny zachęcać do korzystania z nich przez właścicieli psów.Skończą się też wymówki,że nie ma gdzie wyrzucać,albo czym wyrzucać. Zapraszam psiarzy do korzystania!
Bardzo fajne. Już z nich dzisiaj korzystałam:)
Jeden z nich stoi pod moim blokiem :P
Oby ich było jak najwiecej, a nie jak z koszami na śmieci w parku.

Całkowicie się zgadzam oby więcej takich pojemników było :D
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja wczoraj wieczorem sprawdzałam pojemnik na Mickiewicza i nie było worków. Wydaje mi się, że bardziej ich tam w ogóle jeszcze nie umieścili niż zostały zużyte. Poza tym ich uzupełnianie chwile potrwa ( jak już się skończą)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dorma, woreczki były, wiem bo sam z takim latałem:) choć piesek nie mój:)
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Byly woreczki a nawet bardzo dzuo, ale niestety szybko "wyszly.Moze ktos wpadl na pomysl i zamiast woreczkow sniadaniowych bedzie je uzywal???.A pozniej pretensje ,ze psie kupa leza.I tak wlasnie u nas jest.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1983 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ewa302 pisze:Byly woreczki a nawet bardzo dzuo, ale niestety szybko "wyszly.Moze ktos wpadl na pomysl i zamiast woreczkow sniadaniowych bedzie je uzywal???.A pozniej pretensje ,ze psie kupa leza.I tak wlasnie u nas jest.
Przypuszczalnie ludzie biorą na zapas z obawy, że się skończą (i faktycznie się kończą, więc to jest błędne koło ;-). Dokładnie taka sama sytuacja była w kilku miejscach w Gdyni. Dystrybutory stały puste tygodniami. Myślę, że osoby odpowiedzialne za to powinny uzupełniać je przynajmniej dwa razy dziennie.
ODPOWIEDZ