Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Srające psy!

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jak to się ma do tematu wątku?
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

strfibur pisze:(...)W miejscowosci Fairbanks (Alaska, USA) nie wolno częstowac myszy wódką.
Biedne myszy :lol: To prawo tworzyli ludzie bez serca :lol: Gdzie byli obrońcy praw zwierząt?
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Częstować gorzałą nie można,ale sprzątać trzeba-mysie bobki w mące albo zbożu to gorsze, niż klocki na trawie.
wazka
Forumowicz
72 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Dzisiaj zaczepil mnie starszy pan na oko 65letni.w reku mial woreczek z psia zawartoscia ale nie wiedzial jak sie obsluguje pieska;)zaciekawilo mnie skad mial woreczki,odpowiedzial ze zona przezornie ma zapas w domu.tym mnie rozbawil.ludzie sa jednak zaradni;)
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Zaradni czy nie zaradnie,najważniejsze ,że wykazują wolę sprzątania po swoim psie. I ci starsi i ci młodsi.Oby takich więcej!
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

A mnie wkurza, że na ulicy Poniatowskiego nie ma żadnego "pieska", nie ma nawet żadnego śmietnika! I co ja mam zrobić z tą kupą w woreczku jak idziemy na króciutki spacer na koniec ulicy i po wybieganiu na "łączce" wracamy do domu?? ;) Do tej pory nosiłam ją przez całą drogę do domu i wyrzucałam do kontenera na podwórku- ale chodzenie z psią kupą nie należy do przyjemności :P
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

http://www.demoty.pl/lekcja-chemii-30935

Dobry sposób na odstraszenie tych właścicieli psów, którzy nie znają się na chemii :)
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

a na osiedlu przy młynie nie ma ani 1 pieska :/
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Może wspólnoty nie kupiły (wynajęły). Właściwie tak naprawdę to kto za nie płaci?, miasto,spółdzielnie i wspólnoty? Może na Osiedlu przy Młynie o to nie zadbano.
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dormo- koszty ponosi ten,który zdecyduje się na takie "psiaki" na swoim terenie.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Spółdzielnia "słoneczna" też zapłaciła za te "dalmatyńczyki-ciekawe ile nas to kosztowało?,również tych co psów nie posiadają.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

To dobrze czy żle ,że spółdzielnia przyłączyła się do akcji"dalmatyńczyk"?Jak by nie zakupiła to by dopiero było marudzenie.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:To dobrze czy żle ,że spółdzielnia przyłączyła się do akcji"dalmatyńczyk"?Jak by nie zakupiła to by dopiero było marudzenie.
Jakie marudzenie spadłby deszcz i rozpuścił.
A tak ludziska chodzą i szukają w psach torebek, których ciągle brakuje. To niewypał.
Pozdrawiam Ziomali
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja tam nic nie szukam,torebki zazwyczaj są,a jak nie to zawsze torebkę foliową ze oba mam,.Nie ma problemu.Długa dyskusja nt sprzątania trwa i raczej problemem jest to że nie było gdzie wrzucać niż szukanie torebek.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ja też nie widzę torebek, u mnie pod blokiem dawno nie było więc jak jestem gdzieś "na mieście" to biorę jedną dwie na zapas i mam, na "czarną" godzinę dla psa;)
ODPOWIEDZ