Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Srające psy!

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Buba pisze:Jest taka roślina na żywopłoty,która nie ma wielkich wymagań glebowych i klimatycznych,jest tania /przy ilości 1000 sadzonek cena 1,27/szt/ rośnie ok1,5m na rok,jeśli chce się gęsty żywopłot to sadzi się 8 sadzonek na 1m długości,na mniejsze zagęszczenie wystarczy 5 sadzonek na 1m dł. Nazywa się "wiąz turkiestanu".Służę namiarami dla zainteresowanych.
Jeśli można, to ja poproszę o namiary. Może być na priva :)
Czy orientujesz się może w jakim okresie się to sadzi?
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Sadzi się we wrześniu i pażdzierniku,podeślę Ci na priva,ale wieczorkiem.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Buba pisze:Sadzi się we wrześniu i pażdzierniku,podeślę Ci na priva,ale wieczorkiem.
Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Z tym napisem na windzie to odlot.Wydaje mi się,że często jest to najskuteczniejsza metoda perswazji.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A co myslisz o takim odstraszeniu?

http://www.demoty.pl/lekcja-chemii-30935

Umieściłam to już wcześniej. Też dobry pomysł dla tych właścicieli psów, którzy nie uważali na chemii :)
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Też super,ale nie zawsze są nieuki,może nie wypalić.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Tych nie douczonych jest wielu tak samo jak niedoczytujących lub udających,że niektóre sprawy ich nie dotyczą/są uprzywilejowani?/.Ile razy jestem w parku to kilka du........żych klocków spotykam na alejkach spacerowych /na trawniki już się nie wpatruję/,często blisko psich pojemników.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Nie od razu Kraków zbudowano. Hmmm, a może Rzym? W każdym razie jest postęp - jeszcze kilka miesięcy temu dziwnie patrzeliśmy na kogoś sprzątającego po psie a dziś patrzymy dziwnie na tego który po psie nie sprząta a to już bardzo dobra zmiana.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

g63361pd pisze:Nie od razu Kraków zbudowano. Hmmm, a może Rzym? W każdym razie jest postęp - jeszcze kilka miesięcy temu dziwnie patrzeliśmy na kogoś sprzątającego po psie a dziś patrzymy dziwnie na tego który po psie nie sprząta a to już bardzo dobra zmiana.
Zmiany są widoczne.
Przy okazji, pozdrawiam pana z Jana Pawła II, którego pies zostawił kupę pod drzwiami mojej klatki :? Następnym razem zamieszczę zdjęcie - tego pana i kupy oczywiście ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

martin
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Dobry pomysł. Pomyślcie, co by było gdyby nasze czworonogi robiły tam, gdzie im sią podoba i nikt by tego nie sprzątał. Ciężko by było pokonać kilka metrów chodnikiem bez przykrych niespodzianek. Nikt tego przecież nie lubi. Myślę, że sami powinniśmy zwracać uwagę osobom, które nie sprzątają po swoich pupilkach. Być może to poskutkuje.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

martin pisze: Ciężko by było pokonać kilka metrów chodnikiem bez przykrych niespodzianek.
Wątpię, jakoś dalmatyńczyków nie było i nie widziałem by ludziska przewracali się na psich odchodach. :wink:
Pozdrawiam Ziomali
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

W tym tygodniu ,na ostatniej sesji Rady Miasta podjęto uchwałę nakładającą na właścicieli psów opłatę/podatek od psa/ w wys.72 zł/rocznie.Niby nic dziwnego w wielu miastach jest taki podatek.Dziwi mnie tylko uzasadnienie tej uchwały/w trakcie relacji w TTM/ -na obsługę psów.Jaką obsługę,sami mamy sprzątać po psach i mamy wiele innych związanych z posiadaniem psów obowiązków,nikt naszych psów nie obsługuje poza nami samymi.Domyślam się,że chodzi o te "dalmatyńczyki" i torebki,ale skoro wcześniej nie było obowiązku sprzątania to powinien być podatek.A teraz jak jest obowiązek to wprowadzają podatek? czy macie jakieś pojęcie o wysokości podatku od psa w innych miastach ?,bo moim zdaniem 72 zł to trochę dużo.Obawiam się,że niestety niektórzy zaczną psy wyrzucać i podrzucać.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ta kwota nie jest mała,na pewno nie przyczyni się do tego ,aby przygarnąć zwierzaka,myślę że niejeden zrezygnuje.Z tego co się orientuję w Rumi nie ma tego podatku,chyba że też coś się zmieniło.
ODPOWIEDZ