Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Srające psy!

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Alfista pisze:chodzi o to by to własnie każdy mógł decydować osobiście co do swojego czworonoga, a nie wykupywać sie od narzuconej przez urzędników kastracji pupila.
Tylko, że chcąc mieć psa, musisz też poniekąd brać za niego odpowiedzialność. Za jego dzieci tak samo. Jak chcesz mieć psa, to płać jak za psa, jak chcesz mieć psa rozpłodowego to płać jak hodowca.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

To sławetna akcja Torunia dot.sprzątania po swoich pupilach,odbywały się heppeningi i pokazy jak to robić.Królowała nawet piosenka"pokochaj psią kupę,zabierz do domu,wsadż sobie pod d.....pę"Jak widać w różny sposób jest propagowana taka akcja w różnych miastach. :D
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
mada_zu
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dziś ponownie....czyszczenie bucików dzieci od psich kup....ludzie sprzątajcie po psach!!!!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja ostatnio też wlazłam i to w centrum Gdyni. żal
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

tak to chociaż na trawę pies zrobił,odkąd zaczęło się "płotkowanie"osiedla to pełno tego na chodnikach :-(
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze: "płotkowanie"osiedla
:thumright:
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:Ja ostatnio też wlazłam i to w centrum Gdyni. żal
Jak to się kiedyś mawiało-na szczęście. :lol:
Pozdrawiam Ziomali
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jacy to niektórzy są zapobiegliwi w swoich zapędach do sprzątania.Tak się złożyło,że idąc spacerkiem zwróciłam uwagę na pewną panią,która wybierała torebki z dalmatyńczyków,co do jednej,a po drodze było ich kilka.Niezły zapas sobie uzbierała,aż musiała posiłkować się reklamówką ,do której to wszystko pakowała. :shock:
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

jeden pojemnik w parku zniszczony... oby wszystkie nie skończyły tak jak ich odpowiedniki w Pucku, które po prostu zdemolowano
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

bomba pisze:Jacy to niektórzy są zapobiegliwi w swoich zapędach do sprzątania.Tak się złożyło,że idąc spacerkiem zwróciłam uwagę na pewną panią,która wybierała torebki z dalmatyńczyków,co do jednej,a po drodze było ich kilka.Niezły zapas sobie uzbierała,aż musiała posiłkować się reklamówką ,do której to wszystko pakowała. :shock:
Nie dziwię się kobiecie, taka nagonka na to sprzątanie, że biedna spanikowała, a pies jak nie na suchej karmie to wiadomo.
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

hahaha.. Dobre
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

http://www.youtube.com/watch?v=9e7ojyz3 ... ure=relmfu

Trochę wulgarne i naciągane.. ale może to jest jakis pomysł :)
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ordynarna baba ! ( Cel uświęca środki ? ) :oops:
reda29
wycieraczka
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

ja po swoim psie sprzatam (no, prawie...) zawsze. natomiast przestalem do tego innych namawiac jak podczas jednej z moich interwencji prawie nie dostalem po ry**, poniewaz wlasciwiel slodkiego terrierka byl innego zdania... ale fakt, to odrazajace. skoro wiekszosci z nas to przeszkadza i wiekszosc z nas sprzata po swoich psach to mozna miec tylko nadzieje, ze jest jakis postep, tylko ze rozlozony na lata...
ODPOWIEDZ