Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Jak stać się bardziej rozpoznawalnym ?

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Tekla
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Dzień dobry wszystkim, chce otworzyć działalność i mam do was pytanie jak usprawnić swoją rozpoznawalność marki ? czyli rozumiecie nie samo przyciągniecie klientów, tylko rozpoznawalność tak. Zastanawiały mnie gadżety reklamowe, ale nie wiem co myśleć na ten temat hmm ?
Ostatnio zmieniony |4 Lis 2015|, o 13:41 przez Tekla, łącznie zmieniany 1 raz.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Tekla pisze:Dzień dobry wszystkim, chce otworzyć działalność i mam do was pytanie jak usprawnić swoją rozpoznawalność marki ? czyli rozumiecie nie samo przyciągniecie klientów, tylko rozpoznawalność tak. Zastanawiały mnie gadżety reklamowe ale nie wiem co myśleć na ten temat hmm ?
Nie znam się na tym, więc sie wypowiem
z pewnością juz określiłas grupe docelową swoich przyszłych klientów. Myślę, że Twoja firma powinna zaistniec w sieci z odpowiednim pozycjonowaniem. Myśle również, powinnas być obecna na FB i takich tam innych...np nasze forum i inne
Powodzenia!!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

to dużo zależy od tego co to ma być
Na ogół dobrze sprawdzają się konkursy i promocje.

Np. konkurs, gdzie można wygrać voucher na jakieś usługi... luzie przekazują sobie takie informacje pocztą pantoflową, albo promocja w dniu otwarcia wszystko za 50 %

ale jak na wstępie wszystko zależy od tego co to jest.
Jeśli chcesz otworzyć knajpę, albo sklep, fryzjera, czy salon bilardowy to tak jak wyżej, jak produkować samochody sportowe, to niestety w reklamę i budowanie marki trzeba będzie sporo zainwestować i zapłacić np. za lokowanie produktu w kolejnej serii Jamesa Bonda
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Zależy jaki ma być dokładny profil.
Zagranicą bardzo dobrze sprawdza się rozdawanie produktów.
Np Firma produkująca jakieś jedzenie.
Zamiast wydawać tysiące zł na reklamy które odnoszą różny skutek staje pracownik np przy dworcu lub innym uczęszczanym miejscu i rozdaje.
Przyszli klienci mają miłe i pozytywne wspomnienie oraz opinie.

Gadżety reklamowe każdy weźmie bo za darmo nawet jak nie są potrzebne.
ODPOWIEDZ