Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

zakup tableta

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

jak chcesz rysik to szukaj tabletów samsunga z serii note z rysikiem
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
vibra_bober
Forumowicz
78 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Ja, zarówno do pracy jak i dla zabicia czasu, korzystam z Lenovo z serii yoga. Mam go 2 lata i polecam. Najważniejsze to czas działania na baterii, ładuje go raz na 3-4 dni przy dość intensywnym użytkowaniu. Można dokupić dedykowane etui z klawiaturą. Ma podstawkę, można prowadzić małą prezentację w wąskim gronie, modele pro mają nawet wbudowany projektor. Nowe modele mają też technologie AnyPen, mozesz zapomnieć o rysiku. Inne plusy to, że jest niedrogi w układzie jakość/cena, świetny wyświetlacz i nakładka na androida od producenta, obsługa kart pamięci. Wady: dosyć ciężki jak na tablet, zgrubienie w miejscu wbudowania baterii (dla mnie to zaleta ze względu na ergonomię użytkowania), słabe wsparcie od Lenovo pod kątem nadążania za aktualnymi wersjami andka (po gwarancji można go zrootować i problem z głowy).

Filmik poglądowy:
https://www.youtube.com/watch?v=B4xyNttn5_w

Generalnie przetestowałem już sporo tabletów. Tablet Samsung Galaxy - niby ok, ale port ładowania się wcisnął do srodka, kiepska jakość wykonania i popsuł się po ok. roku. Po naprawie szybko go się pozbyłem. Google Nexus - świetny, dobre wsparcie, ale brak slotu na karty pamięci oraz coraz krócej działająca bateria sprawiły, że użytkowanie było problematyczne. Prestigo i inne biedronkowe, tanie tablety - zapomnij:)

Jeśli chcesz tablet stricte do zastosowań biznesowych to kierowałbym się kilkoma parametrami: porządna bateria, porządny wyświetlacz tj dobre kąty widzenia i przekątna minimum 10"(wtedy rysik będzie zbędny), koniecznie 3G (ja mam podpiętą kartę Aero 2 i net mam za darmo, polecam to rozwiązanie). Z doświadczenia wiem, że system Windows lepiej radzi sobie niż android przy zabawie programami ze stajni M$ Office.
ODPOWIEDZ