Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

odzyskanie odszkodowania

Hydepark, czyli o wszystkim innym
omniboss
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Cześć! Jakiś czas temu moja siostra niestety uległa wypadkowi. Według nas, ubezpieczyciel olał sprawę i wypłacił zbyt niskie odszkodowanie. Leczenie jest kosztowne i będzie trwać długo, siostra jest unieruchomiona, a studiuje. Chcemy zatrudnić kogoś do pomocy w negocjacji z firmą ubezpieczeniową aby uzyskać większe odszkodowania]odszkodowanie powypadkowe. Czy ktoś miał podobne doświadczenia i może mi powiedzieć czy to poskutkowało, jak wszystko wyglądało itp? Warto?
Ostatnio zmieniony |10 Maj 2016|, o 20:16 przez omniboss, łącznie zmieniany 2 razy.
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Ja mialam takie doswiadczenie. Moja mama i moj syn ulegli wypadkowi. Za namowa kolezanki, ktora tez korzystala z uslug Biura Pomocy Powypadkowej Prometeusz z Gdanska, skarzystalam i ja. Przynosi sie dokumenty, te medyczne i faktury za leczenie, rehabilitacji i na podstawie wywiadu oceniaja szanse. Pobieraja umowiony wczesniej procent od odszkodowania. W moim wypadku to bylo 21%. Syn dostal za uczestnictwo w wypadku, stluczenie glowy, podejrzenie wstrzasnienia mozgu i leczenie u psychologa okolo 2,5 tys. A moja mama przy zlamaniu kosci ( uszkodzone kolano) znacznie wiecej. Zwrocili za prywatna rehabilitacje, leki, opieke, transport medyczny itd. Zdecydowanie polecam. Nie wiem jak w przypadku innych firm, ale i tak bylo warto, bo czekajac np na rehabilitacje na NFZ to moja mama bylaby na wozku, a tak chodzi o kulach.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

8 lat temu

Wysłałam wiadomość na priv
ppw
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

6 lat temu

Z odszkodowaniami to jest dosyć trudny temat, bo firmy ubezpieczeniowe też mają bardzo dobrych prawników którzy cóż, wykorzystują wszelkie kruczki prawne, do tego aby podważyć ich wysokość i zasadność. A nawet jak to się nie uda, to przerzucą koszta na wszystkich ubezpieczonych tak jak chociażby to ma miejsce w przypadku ubezpieczeń OC.
Ostatnio zmieniony |29 Wrz 2017|, o 12:43 przez ppw, łącznie zmieniany 1 raz.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Jak zatrudnisz firmę to pomagającą w odzyskiwaniu odszkodowań to pamiętaj o tym że oni Ci zabiorą 20-30% netto czyli 24,6 - 36,9 %.
Wg mnie lepiej dowiedzieć się ile prawnik za to weźmie lub jakiś dobry radca prawny który zajmuje się wypadkami.
ODPOWIEDZ