Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Koniec TTM w necie...

Hydepark, czyli o wszystkim innym
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

[tu brzydkie słowo] Od jakiegoś czasu nie można odtwarzać materiałów wideo na stronach ttm'ki, pojawia się zaślepka, że niby trwają prace modernizacyjne. Jednak problem dotyczy jedynie dostępu z sieci Interkar oraz Plastcom. Sprawdzałem na innych sieciach (vectra i oczywiśćie chopin) i tu zaślepki już nie ma, filmy są odtwarzanie.
Treść zaślepki zachęca oczywiście do skorzystania z usług chopina, trzeba przyznać, że to bardzo słabe zagranie, świadczy o braku profesjonalizmu z strony wejherowskiej sieci.
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Malutkie to. Kiedyś już zrezygnowałem z ich usług. Dziwią się potem ludzie z W-wa, że nie są zbyt lubiani.
syrenywyja
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Się właśnie dzisiaj zastanawiałem jak długo mogą trwać jeszcze te prace i czemu TTMka wrzuca ciągle materiały na fejsa. Tylko czy to im się opłaca? Mniejszy zasięg reklam ;/
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Robin pisze:Dziwią się potem ludzie z W-wa, że nie są zbyt lubiani.
A nie są?
Prawdę mówiąc pierwszy raz cos takiego słyszę. Owszem słyszałem, że rejestracje GWE, GPU i inne spoza Trójmiasta są uwazane przez "miastowych" za cos gorszego. Myślę jednak, że dotyczy to tych "miastowych", którzy wyrwali się z okolicznych wsi i maja "miejskie" rejestracje na swoich brykach
syrenywyja
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Wiadomo, każdy w mieście, w którym nie jeździ na co dzień jedzie ostrożniej i wydaje się, że gorzej. Ci z Gdyni też w Redzie jeżdżą słabo co widać niejednokrotnie. Ja na te wojny rejestracji patrzę z przymrużeniem oka, jednak wątpię, że zagrywki TTMki jeśli są prawdziwe to mają coś wspólnego z miastem siedziby firmy.
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

7 lat temu

Wczoraj wieczorkiem strona TTM w ogóle nie działała z sieci Plastcomu (nie wiem jak dziś - siedzę w kopalni), natomiast z sieci Interkar można było wejść normalnie, ale wszystkie filmiki były płatne. Ciekawe podejście do monetyzacji kontentu, raczej stracą niż zyskają
Close the world...
                         ...txen eht nepO
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

na komórce filmiki można odtwarzać, ale to kiepski pomysł, mam 5gb transferu, nie warto go tracić na newsy z ttm'ki są inne ciekawsze serwisy.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

słowo "dyskryminacja" w kontekście biznesu trochę mi tu nie pasuje, ale może się mylę nie sądzę, aby ktoś wybierał ofertę Chopina dlatego, że może obejrzeć filmiki na ich stronach - raczej decyzja o wyborze operatora to oferta programowa i cenowa, jeśli zaś faktycznie robią to celowo, to sami sobie szkodzą - są frajerami, bo ludzie po prostu przestaną wchodzić na ich strony - a operatora i tak nie zmienią
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Wygląda na to, że poczuli się silni, ważni i niezastąpieni. Czyli początek końca
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

7 lat temu

Faktycznie. Przez Plast-Com nie mogę się połączyć, przez gsm nie ma problemu.
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Też mam Plast-Com i nie idzie wejsc na stronke
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Od dziś miłośnicy TTM w internecie nie moga juz ogladac za darmochę
Chcesz ogladać, płać. Może i mają rację, ale czy oni naprawdę uważają, że to jest aż tak atrakcyjny program, żeby za niego płacić? Czasem to oglądałem, no i szału nie ma, a raczej nie było.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

ja nie jestem miłośnikiem TTM ... i nie wiem, czy to ma coś z tym wspólnego, ale dalej oglądam za darmochę Może to dla tego, że mam neta z Chopina ...
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Również oglądam za darmo.
Ale podobnie jak Huherko mam internet w Chopinie, więc pewnie tutaj leży pies pogrzebany
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Salamandra pisze:Również oglądam za darmo.
Ale podobnie jak Huherko mam internet w Chopinie, więc pewnie tutaj leży pies pogrzebany
Własnie, własnie. Ja korzystam z Neostrady. TTM chce 2,46 za jeden dzień, zas za miesiąc cos ok 40 zł. No cóż, maja jednego widza mniej. Ja bez nich dam radę.
ODPOWIEDZ