Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Koniec TTM w necie...

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Krótko i na temat - coś się w wiejskiej telewizji w główkach poprzewracało. To nie pierwszy przypadek, który zaobserwowałem, kiedy ludzie z drugiej strony kabla czują jakąś dziwną moc i zaczynają dyktować warunki. Czy to wielki koncern medialny, czy osiedlowa kablówka. Dziwne zjawisko .....
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Z punktu widzenia marketingowego, to celny strzał w stopę. Zamiast wykorzystać ten kanał do promowania internetu z TK Chopin, także wśród osób nie korzystających z niego, to buduje się kiepski wizerunek. Słabo. A do tego nadchodząca podwyżka cen i jakieś dziwne rozbicie cennika na opłatę dostępu do pakietów i same pakiety - że niby pakiety będą tańsze, a w sumie wychodzi drożej... Takie jazdy mają bardzo krótkie nogi...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

To samo mi przyszło do głowy. Nikt nie opuści swojego dotychczasowego providera internetu tylko po to, by móc oglądać za darmo materiały TTM, więc ten ruch jest dla mnie kompletnie niezrozumiały. Spanie im jedynie oglądalność w necie i tyle na tym skorzystają.
Co innego, gdyby TTM miała wyłączną koncesję na transmisję EURO 2016, ale raczej "nie grozi" taka opcja
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Takie wprowadzenie zmian przez TTM jest raczej chamskim podejście do osób którzy chcą zobaczyć powtórkę wiadomości w godzinach wieczornych gdyż tak jak i w moim przypadku czasami wracam pózno,
setki osób przebywa też poza granicami kraju i chętnie oglądają materiały przez neta z naszego regionu
a płacenie za 5 czy 10 minut np.dwóch informacji to totalna kpina z ludzi.

... Panie Prezesie Łaga (redzianin oczywiście) czym nas Pan jeszcze zaskoczy ?
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

7 lat temu

Pies im lizał z tym ich TTM.
ODPOWIEDZ