Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

zapotrzebowanie na policjantów

Hydepark, czyli o wszystkim innym
zarrock
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

Czy może jest jakiś policjant na tym forum, który mógłby powiedzieć, czy obecnie potrzeba policjantów i jak sytuacja będzie wyglądała przez kilka najbliższych lat?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

zarrock pisze:Czy może jest jakiś policjant na tym forum, który mógłby powiedzieć, czy obecnie potrzeba policjantów i jak sytuacja będzie wyglądała przez kilka najbliższych lat?
Nie, nie jestem policjantem. Na Twoim miejscu zerknąłbym na strony Komendy Głównej czy Wojewódzkiej Policji.
Jeśli dopiero chcesz być policjantem, to długa droga przed tobą. Powodzenia
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

kolego, wybacz słownictwo, ale przy takim burdelu jaki funduje nam obecna władza w każdej dziedzinie życia, nie masz żadnej pewności co będzie za parę lat.....
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

nie podejmując wątku politycznego, autora tematu chciałbym uspokoić
Akurat policjant to taki zawód, że zawsze będzie potrzebny i jak chcesz to na pewno znajdziesz sobie komendę, gdzie jest wakat... ale tak jak napisał Romek - poszukaj na stronie Policji i szykuj się na szkolenie w Słupsku
kalimbir
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

Możesz też poszukać na jakichś forach policyjnych, tam się dowiesz jak wygląda sytuacja w twoim mieście.
zarrock
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

Trochę szukałem właśnie takich czatów/forów, jednak wszędzie są pustki.
ewelinka
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

RECIECH, przy obecnej sytuacji politycznej to im się dopiero przydadzą policjanci. Tylko czy będąc nim będziesz umiał postępować wbrew swojemu sumieniu? Bo ja bym nie umiała. Sądzę że to jeden z nielicznych "bezpiecznych" zawodów. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ