Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

budynek przy Lotos

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

ktoś ma ogromne poczucie humoru..... OGROMNE jak cena
https://otodom.pl/oferta/obiekt-reda-ID ... 30ea861638
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Ciekawy jest ten fragment...
Wydane pozwolenie na budowę budynku o charakterze mieszkalno-usługiwym...
Czyżby się coś zmieniło i sąsiedztwo stacji LOTOS już nie przeszkadzało w użytkowaniu obiektu?
Jeśli tak, to fajnie, bo jest szansa, że budynek przestanie szpecić...
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

No, jeśli ktoś ma wątpliwości, to czas się ich pozbyć. Mieszkamy w metropolii z prawdziwie światowymi cenami. Szanuję święte prawo własności, ale właściciel chyba powinien pogadać z saperami .... Ten koszmar straszy już tyle lat.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Co ma sąsiedztwo stacji do budynku? Lammex w Redzie jest blisko stacji, w Gdyni ile budynkow przy stacjach paliw...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Moim skromnym zdaniem - bo nie jestem fachowcem (ale może jest wśród nas takowy), ale wydaje mi się, że ten budynek nadaje się po tylu latach tylko do wyburzenia - o czym oferta nie informuje. Chyba, że lata bez ogrzewania, zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi nie mają wpływu na stan obiektu - wówczas można śmiało stwierdzić, że się czepiam
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

@RECIECH mam podobne zdanie ale patrząc na inny przykład może nie tak stary ale przy Obwodowej koło młyna niedaleko biedronki też kilka stał budynek chyba zbudowany przez lamex a skonczony przez semeko. I po kilku latach go dokończyli. W ofercie mieszkań ani nawet w biurze nikt potencjalnych klientów nie poinformował że budynek stał kilka lat... Jestem tylko ciekaw czy teraz mieszkańcy nie mają nadmiernego problemy z wilgocią i grzybem. A co do samego budynku przy lotosie, to z tego co kojarzę to problemem nie było stacja benzynowa a brak drogi dojazdowej do tego budynku.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

redziaczki ten budynek nie został dokończony przez Semeko, tylko przez Lammex

zresztą dalej są tam do kupienia mieszkania http://www.lammex.eu/

Mi też się wydaje, że to nadaje się tylko do rozbiórki...ale z drugiej strony w Gdyni przy Wielkopolskiej też od lat straszył niedokończony budynek... i wydawało się, że można go tylko zburzyć, a niedawno zaczęli go robić dalej
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

no i teraz tak pomyślałem, że jak ktoś ma wydać parę baniek to chyba jednak sprawdzi temat - i brak takiej informacji w ogłoszeniu nie sprawi, że ktoś lekkomyślnie kupi ruderę nie wiedząc o tym
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

@Wicek jeśli mówisz o tym budynku co stał na trasie z Gdyni do Sopotu po lewej stronie to z tego co gdzieś czytałem oni go prawie rozebrali. Został tylko szkielet ścian nośnych ale on chyba też wiele młodszy od redzkiej rudery był a co za tym idzie inne materiały. Ten w Redzie wygląda jakby był zbudowany z czerwonej cegły a ta niezabezpieczona wietrzeje i się kruszy... przykładem może tutaj być kolejna wielka niedokończona inwestycja czyli zamek w Łapalicach k. Kartuz
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

dokładnie o tym myślę
Na pewno masz rację, tym bardziej, że ta rudera w Gdyni była jednak w dużo większym stopniu wykończona (przynajmniej zanim zaczęto ją rozkradać) - dlatego też byłbym zdziwiony, gdyby udało się tego naszego Redzkiego straszaka uratować
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Nie wiadomo jaki jest stan techniczny w środku oraz na zewnątrz ale jeśli znajdzie się kupiec to prawdopodobnie postawi w tym miejscu coś innego.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Nie znam się na tym, to sie wypowiem Wygląda istotnie niezbyt ciekawie, ale stan techniczny niekoniecznie musi byc zły. Jeśli cegły z których zbudowano były dobrej jakości, W Redzie przy Puckiej stoii ceglany młyn, w Wejherowie kośćół, sąd, szkoła nrr - wszystkie z cegły,
No tak, ale nie wiadomo jak wygladają stropy, wience itp. Gdybym miał pieniądze, to czegos takiego nie kupiłbym
ODPOWIEDZ