Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Miejsce do pracy

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

7 lat temu

Czy ktoś zna miejsce w pobliżu (Reda, Rumia, Wejherowo) ze znośnym wifi, gdzie można spokojnie usiąść z laptopem na parę godzin i popracować?
Szukam takiego miejsca. Czytelnia w MBP w Redzie w zasadzie nie istnieje, brak też wifi. Byłem w tej nowej Stacji Kultura na dworcu w Rumi, ale internet tak wolny, że mało mogłem zrobić.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

się mnie wydaje, że Burger King ma free wifi - zamawiasz kawę, siedzisz i pracujesz a ruchu to tam chyba nie ma zbyt wielkiego - więc spokojnie
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

7 lat temu

Reciech, jak zwykle.
Faktycznie, zapomniałem o istnieniu w Redzie takiego lokalu jak Burger King. Miejsce gdzie co chwilę przewijają się ludzie i non stop głośno gra radio/leci tvn24 nie jest spokojnym miejscem do pracy.
Dzięki, że chciałeś pomóc, ale zastanów się czy Twoja odpowiedź ma sens.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

ja bardzo często zatrzymuję się w takich miejscach bo mogę wypić właśnie kawę i popracować z zaległymi kwitami i e-mailami, a ruch w naszym Burgerze chyba do największych nie należy - no chyba, że tworzysz jakieś wiekopomne dzieło i potrzebujesz ciszy oraz skupienia (btw - jak tv głośne to prosisz obsługę o ściszenie i nikt Ci słowa nie powie)

ale co "jak zwykle" bo nie rozumiem ??
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Pienio dobrze Ci życzę, ale raczej nie znajdziesz takiego miejsca w Redzie, gdzie będzie wi-fi o niezłej prędkości, będzie cicho, ciepło i za free a nie będzie to miejska biblioteka

ale chciałbym się mylić
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

A tutaj sprawdzałeś? http://www.wck.org.pl/
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

W kawiarence MDK jest też WiFi, ale nie testowałem. http://mdk.reda.pl/content/fabryczna-kawiarenka
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

7 lat temu

Wicek pisze:Pienio dobrze Ci życzę, ale raczej nie znajdziesz takiego miejsca w Redzie, gdzie będzie wi-fi o niezłej prędkości, będzie cicho, ciepło i za free a nie będzie to miejska biblioteka

ale chciałbym się mylić
dlatego w tzw. nawiasie wpisałem również Rumię i Wejherowo.

WCK sprawdzałem, ale nie ma czytelni ani czegoś podobnego.

Zigi dzięki za MDK.
ODPOWIEDZ