Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

pomoc na święta

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

7 lat temu

dziękujemy Wam bardzo
https://www.facebook.com/GburkaReda/pho ... =3&theater
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

A za co? Wypadałoby napisać - przynajmniej dla tych, którzy nie korzystają z Facebooka. A wierz mi, są tacy.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

zbierają pieniądze i w ogóle wszystko co ludzie dadzą dla potrzebujących rodzin w Redzie - brawo ! idea i cel szczytne - Leo, przeczytałem właśnie, że na zbiórki kasy potrzebne jest zezwolenie bo jak nie ma to może być kara grzywny , dobrze byłoby żeby nikt się Was nie czepiał
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

7 lat temu

A za co? Wypadałoby napisać - przynajmniej dla tych, którzy nie korzystają z Facebooka. A wierz mi, są tacy.
Zigi zapewne są tacy, o których piszesz, ale niestety to że napiszę o co chodzi to i tak nie zmienia faktu, że trzeba wejść na stronę FCB i zobaczyć to, więc kto nie ma nie zobaczy, i to jest w przekazie ,,czytamy ze zrozumieniem,,
Reciech, dzięki wielkie za troskę, jak wiesz trochę tych akcji zrobiliśmy i stowarzyszenie/fundacja powstaje, a ,,przyjazych,, w Redzie jest sporo tu masz rację, ale wiesz, zawsze można się dowiedzieć kto był tak życzliwy i podziękować z czekoladkami
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

takie czekoladki można dobrze nadziać
ppw
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

6 lat temu

Czy kolejny tego typu program jest szykowany w tym roku na święta? Niby jest pomoc dla rodzin w postaci programu 500 plus, ale jednak wiele osób jest biednych. Pisze tutaj głównie o starszych osobach, które nie maja możliwości brania kasy z programu.
Coś mi sie również wydaje, że w tym roku firmy pożyczkowe będą zacierały ręce
ODPOWIEDZ