Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Drobne zmiany na forum

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
dexrafi
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

co do szybkości - jest szybciej :), co do informacji o użytkownikach po prawej stronie, myślę że da się do tego przyzwyczaić, nawet jeżeli teraz nie jest to zbyt wygodne.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

tak jest szybciej... ale co do wygodności to jakoś tak dziwnie.. na początku myśłałem ze komputer mi wariuje...;p
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Wygląda na to, że ciężko będzie przezwyciężyć przyzwyczajenia ;)

Czy teraz (po przesunięciu informacji o użytkownikach na lewą stronę) jest lepiej?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ania Frania pisze:Znalazłam fajny zegar na stronie głównej- szkoda, że nie ma go w wątkach.
A może zegarek umieścić u góry po prawej stronie (pod wyszukiwarką forum)? Wtedy byłby widoczny na każdej stronie. Powinien się zmieścić.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Zigi pisze:Wygląda na to, że ciężko będzie przezwyciężyć przyzwyczajenia ;)

Czy teraz (po przesunięciu informacji o użytkownikach na lewą stronę) jest lepiej?
Jest o wiele lepiej.
Zauważam też pewne zmiany w menu głównym (lewy górny róg), wygląda to tak "goło" bez żadnego nagłówka, jakby na wersję roboczą. Po prawej stronie wygląda to bardziej profesjonalnie.
Ale to tylko moje odczucia estetyczne. :shock:
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Alfista pisze:Zauważam też pewne zmiany w menu głównym (lewy górny róg), wygląda to tak "goło" bez żadnego nagłówka, jakby na wersję roboczą. Po prawej stronie wygląda to bardziej profesjonalnie.
Ale to tylko moje odczucia estetyczne. :shock:
Ok. Może też zrobimy tam jakieś bardziej interaktywne menu (tak by się zmieścił i nagłówek i pozycje menu).
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

o!! Teraz duużo lepiej- użytkownicy po lewej i zegar zawsze i wszędzie :))
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

troche dziewnie to teraz wygląda, kiedyś forum było bardziej zwarte, teraz się jakoś "rozlało" i trochę odbiegło od wyglądu typowego forum ...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Huherko pisze:troche dziewnie to teraz wygląda, kiedyś forum było bardziej zwarte, teraz się jakoś "rozlało" i trochę odbiegło od wyglądu typowego forum ...
Takie najczęściej spotykane fora faktycznie są węższe, bo są dostosowane do rozdzielczości 800x600, która do niedawna była określana jako najczęściej stosowana.

Z moich statystyk wynika, że z takiej rozdzielczości korzysta 1% odwiedzających forum, a pozostali korzystają z szerokości większej niż 1000 pikseli.

Teoretycznie, forum powinno się rozszerzać do pełnej szerokości ekranu użytkownika i na wielu forach tak jest. Ale to utrudnia zaplanowanie przestrzeni i w przypadku e-reda.pl szerokość musi być określona jako stała.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ooo i lewy górny narożnik nabrał ogłady, no i fajnie wygląda.
Pozdrawiam Ziomali
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Mnie tam bardzo podoba się forum po zmianiach;)
ODPOWIEDZ