Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dział poświęcony lokalom

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ja optowałbym za nowym działem pt. Restauracje, puby, pizzerie czy jakoś tak:)
tam dla każdej knajpki można by założyć osobny temat :D Myślę, że opinię nt. lokali są ciekawe dla innych i bywają też przestrogą, więc czekam na wypowiedzi innych
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Świetny pomysł, szczególnie że wszystkie takie wątki są rozdziawione na forum. Przynajmniej można by poczytać co warto gdzie wziąć.
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Przecież wszystkie puby, restauracje i lokale o których mówiliśmy do tej pory mają już swoje wątki w poradniku. Myślę, że to wystarczy
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

No rozdziawione nie są, bo w dział poradnik dotyczy także gastronomii. Może są jakieś wyjątki, ale przynajmniej teoretycznie wątki o lokalach powinny tam być. Jeśli tak nie jest, to muszę posprzątać ;)

Pomyślimy. A może zmienić nazwę Poradnika na Poradnik i Lokale?
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

A ja jednak poparłbym rozdzielenie - większość tematów w Poradniku jakoś mnie nie wciąga, ale te o lokalach staram się śledzić.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

a Zigi nie możesz zrobić takich podkategorii w dziale Poradnik na np motoryzacyjne, usługi kosmetyczno-urodziwo fryzjerskie, i właśnie lokale:> i inne? łatwiej by sie szukało;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Podkategorii niestety nie da się zrobić.
Jeśli jest takie zapotrzebowanie, to utworzę nowy dział. Nie ukrywam, że mam pewne obawy. Nie chciałbym, by na pierwszej stronie docelowo urosło mnóstwo kategorii, których nikt nie da rady przejrzeć. Co jakiś czas pojawia się nowa kategoria i stąd moje opory coraz większe ;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

dzeikuje za zmiany:)
ODPOWIEDZ