Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Spotkanie forumowiczów 2010

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Anika1708 pisze:apropo - czy ktoś z terenów Semeko wybiera się? Może wspólny spacer do Verony? :)
Ja miałem iść z Semeko ale podobnie jak Artura zmogła mnie choroba. Do ostatniej chwili się wahałem. Ale to jednak nie wypada tak narażać innych na zarażenie. :-)
Miłego wieczoru :-)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

no wiesz, jeśli byś nie kichał i kaszlał na nas mocno, to nie powinno być tak źle.. ;) Przynajmniej nie byłoby mi straszno dreptać samej z jednego końca Redy na drugi :)
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

długi pisze:
Anika1708 pisze:apropo - czy ktoś z terenów Semeko wybiera się? Może wspólny spacer do Verony? :)
Ja miałem iść z Semeko ale podobnie jak Artura zmogła mnie choroba. Do ostatniej chwili się wahałem. Ale to jednak nie wypada tak narażać innych na zarażenie. :-)
Miłego wieczoru :-)
Posadzimy Cię na drugim końcu stołu :D
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

no widzisz Długi - wszystko przemawia za tym, abyś poszedł- tak więc musisz iść, nie ma zmiłuj ;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Zawsze możemy się ugadać pod Biedronką na 18,40. Chociaż przez połowę drogi nie będziesz musiała iść sama. Jacyś chętni?
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

i jak frekwencja;)? udane spotkanie?:> ;)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

ja bylem i mi się podobało
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Artur pisze:i jak frekwencja;)? udane spotkanie?:> ;)
no jesli sie nie myle to najlepsza z dotychczasowych
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Na pewno najbardziej liczna.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

No kurcze a mnie akurat nie było.. :(. Miałam się wyrwać do was wieczorem a tu mnie jakies zatrucie złapało. Wróciłam do domu i od tej pory nie opuszczałam przez całą noc łazienki. Dopiero dziś mi trochę przeszło
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

No to jeszcze moja relacja ;)
Dzięki wszystkim za przybycie i dzięki także tym, co nas wspierali wirtualnie ;) W tym roku frekwencja zdecydowanie liczniejsza. Kilka nowych twarzy, co oczywiście cieszy :) Miło było. Następnym razem może uda się na te kręgle, jak już otworzą...
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

A ja myślałam, że nas było mało, patrząc po ilości osób aktywnych na forum :) Mi także było miło poznać forumowiczów.. W czasie drogi do domku rozmawialiśmy z "Długim", że te spotkania są trochę rzadko - raz w roku?? Może gdyby były częściej - np. raz na kwartał, więcej nowych twarzy by się pokazało, bo byłaby większa możliwość wpasowania się w termin :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

tak:D możemy zrobić kolejne na wiosnę;D cobym tylko był zdrowy;))
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ja tez jestem za czestrzym spotykaniem się, ale z doświadczenia wiemy że częstość na frekwencję nie działa raczej. Wcześniej było z 8 osób i już byliśmy zadowoleni. A niektórzy, którzy się udzielają na forum poprostu chcą z jakichs powodów zostac anonimowi..
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

być moze nie dysponują zbyt dużą ilością wolnego czasu z racji różnych obowiązków ... tu nie chodzi o anonimowość
ODPOWIEDZ