Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Forum e-reda.pl ma 1000 użytkowników!

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

No i stało się nieuniknione ;)

Sylwia1 została forumowym użytkownikiem nr 1000 !!

Serdeczne gratulacje dla Sylwii ;) Jeśli Sylwia byłaby zainteresowana, możemy z tej okazji udostępnić konto mailowe z rozszerzeniem @e-reda.pl. :)

Wiem, że nie wszyscy forumowicze się jeszcze zarejestrowali, dlatego korzystam z okazji by zachęcić do aktywnego uczestnictwa ;)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

gratulujemy dobrego wyboru :D
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Dyskusje które prowadzimy na forum są przyczyną coraz większego zainteresowania forum.
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Gratulujemy i dziękujemy autorowi forum za stworzenie, prowadzenie i udoskonalanie e-reda.pl :wink: Mamy gdzie się wypowiadać!
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Cała przyjemność po mojej stronie ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Taka ładna liczba :)
Mamy 1111 zarejestrowanych użytkowników.
Ostatnio zarejestrował się martyn
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Pomysł z forum prawda jest rewelacyjny nie dosc ze mozemy sie wygadac to jeszcze dowiedziec duzo no i spotkac a z tego co czytałam to i utworzyc grupe przyszłych radnych:)
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

oraz możemy połączyć się na forum w Naszym bólu posiadania OC w czasie gradobicia :P
Forum to zawsze dobra wizytówka miasta, miasto wtedy nie jest anonimowe w internecie, oczywiście ma swoją stronę, suche dane, księge gości i .... ale to od nas użytkowników forum zależy rozgłos miasta, tutaj inni zaglądają aby poznać opinie na dany temat - a nie na stronę miasta.
pozdrawiam i gratuluje pomysłu na forum ;)
Agamtb

13 lat temu

To forum bardzo mi pomogło, kiedy szukałam mieszkania, a rozważałam Rumię oraz Redę. Tutaj też znalazłam fachowca do remontu mieszkanka i to był dobry wybór :) Ogólnie to bardzo pomocne miejsce dla takiego nowego mieszkańca, jak ja.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A jak dużo jest zarejestrowanych tzw. martwych użytkowników z np. tylko trzema, czterema, pięcioma wpisami i na tym koniec? Czy jest jakiś mechanizm, który po długim okresie braku aktywności zamyka konta? W regulaminie nie znalazłem takiej informacji. Można sprawdzić ilu użytkowników korzysta z jednego adresu IP? Przeglądając forum mam wrażenie, że wypowiada się najwyżej 60 osób a wielu użytkowników pojawia się tylko na chwilę i znika nie wypowiadając się nigdy więcej.
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

1000 X 4 ... czyli 4000 tysiące użytkowników ma już najpopularniejsze forum w naszym mieście

można powiedzieć że średnio przybywa 1 nowy użytkownik forum dziennie, bo też forum istnieje blisko 4000 dni

szkoda tylko jak to wszędzie bywa, tych stałych uzytkowników jest góra może 1 %
mimo to, świetnie że taka strona jest ciągle aktywna, oby tak dalej
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

W porównaniu do e-rumia to tutaj ruch jak w ulu
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Dla mnie liczba zarejestrowanych nie ma większego znaczenia. Ważne jest, ilu unikalnych użytkowników zagląda na stronę w ciągu miesiąca. A tych jest ponad 5000. Na pewno forum czekają zmiany - zarówno wizualne, jak i funkcjonalne, które myślę będą zachęcały do udzielania się właśnie tutaj. Ale to niestety wymaga czasu
ODPOWIEDZ