Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zapoznanie

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Glider pisze:A co to, jakaś licytacja ? :D
Może i to licytacja, oczywiście jak admin ufundował jakąś nagrodę :-)
A tak na poważnie, to cieszy że tak się wszyscy licytują kto dłużej mieszka w Redzie, znaczy to że lubią...... :-) i nic im tego nie odbierze, mnie również, chociaż kiedyś mieszkałem w Rumi i nigdy bym tam nie wrócił.
Pozdrawiam
Jacek
Klauka
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Witam wszystkich. Ja jeszcze nie "redzianka", ale mam nadzieję zostać nią około kwietnia'2008. Młyńska (budynek W1) rocznik 1970 :D
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Witamy i życzymy owocnego postowania.
Klauka
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Gajos pisze:Witamy i życzymy owocnego postowania.
Dzięki wielkie !
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Witaj,
Bywaj tu często i postuj odwaznie
Klauka
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

STARY1 pisze:Witaj,
Bywaj tu często i postuj odwaznie
:D
Jadwiga
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Oj lubią, lubią tę naszą Redę. My już ponad 20 lat. Witam wszystkich cieplutko. Słyszałam niedawno :" REDA TO STOLICA, RESZTA OKOLICA " i to może troszeczkę prawda.... Pozdrawiam Jadwiga
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Witamy;) Nową użytkowniczkę;) no i miłego postowania z Nami;))
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

"REDA TO STOLICA, RESZTA OKOLICA " Dobre :D
CICHY54
Znam to forum
81 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Serdecznie witam -

Nie podaję celowo mojego wieku, ale podam wskazówki i liczę na bystrość Forumowiczów.
Jako elektronik amator zdobywałem wiedzę na radioodbiorniku PIONIER U-2. Także na nim słuchałem audycji słuchowiska " W JEZIORANACH" i "MATYSIAKOWIE".
Kiedy oglądam film "NA WSPÓLNEJ", bardzo odwzorowany na temacie z Jezioran. Wspomnienia powracają.
Mieszkam otoczony zielenią, wśród śpiewu ptaków, które już o godzinie 4:00 rozpoczynają swe trele.
Lubię naturę i przebywać na jej łonie.
Czytałem w poprzednich postach o znaku rozpoznawczym Forumowiczów. Koszulki to duży wydatek, jeśli chodzi o duży nakład.
Ale można inaczej małe plakietki plastykowe do naklejenia. Usiadłem do grafiki i "wymłodziłem " znak rozpoznawczy.
URL=http://www.fothost.pl/show.php/545907_EREDA.PL.PNG.html]Obrazek[/URL]

Serdecznie pozdrawiam.
CICHY54
Znam to forum
81 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Serdecznie witam -


Dziś wykonałem matrycę tegoż znaczka i zaraz ją umieściłem.
Nie było możliwości dopisania do tego postu, więc zrobiłem tak, jak widać. Za co przepraszam. Zainteresowanym osobom prześlę matrycę na PW.
Obrazek

Serdecznie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Czy ja dobrze rozumiem, że masz "dojście" do kogoś, kto wyrabia takie plakietki? W agencjach reklamowych sprawa z tego typu rzeczami wygląda tak, że minimalne, opłacalne nakłady wynoszą 500 lub 1000 sztuk, co powoduje, że koszt przedsięwzięcia jest niemały.

Podziwiam zaangażowanie, ale nie uważasz, że znakiem rozpoznawczym Forumowiczów tego forum powinno być logo tego forum? ;) Część redzian jednak już rozpoznaje ten znak, więc może warto by wykorzystać to, co jest już znane?
CICHY54
Znam to forum
81 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Zigi pisze:Czy ja dobrze rozumiem, że masz "dojście" do kogoś, kto wyrabia takie plakietki? W agencjach reklamowych sprawa z tego typu rzeczami wygląda tak, że minimalne, opłacalne nakłady wynoszą 500 lub 1000 sztuk, co powoduje, że koszt przedsięwzięcia jest niemały.

Podziwiam zaangażowanie, ale nie uważasz, że znakiem rozpoznawczym Forumowiczów tego forum powinno być logo tego forum? ;) Część redzian jednak już rozpoznaje ten znak, więc może warto by wykorzystać to, co jest już znane?
Serdecznie witam -

Mam takie samo dojście jak wszyscy. Firma w Rumi, dlatego podałem opis a nie cennik, przypuszczając, że wiecie jaki jest koszt tego przedsięwzięcia. Ale zapewne mniejszy niż zakup koszulek i nadruk.
Wiadomo, wszystko w tym świecie kręci się wokół pieniędzy i my na to nic nie poradzimy.
Wykonanie matrycy, nie było czymś niezwykłym. Talent plastyczny plus dobry program graficzny i wszystko tworzy się na poczekaniu.
Jednak najważniejsze to dokładność wykonania, robię to w powiększeniu 400 do 800 razy. Z dokładnością do jednego piksela.
Matryca znaku rozpoznawczego nie była w zamierzeniu, narzucaniu czegokolwiek, a jedynie przykładem jak by to miało wyglądać.
Wszystko Zigi jest w Twoich rękach i nie zamierzam Ci niczego zmieniać.
Jeśli będzie taka potrzeba wykonania czegoś graficznie, służę pomocą.

Serdecznie pozdrawiam.
Jurek79
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Nazywam się Jurek, wciąż jeszcze jestem przed trzydziestką;)

W Redzie nie mieszkam, ale dośc często bywam - stąd moja obecność tutaj:)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Serdecznie witamy ;)
ODPOWIEDZ