Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zapoznanie

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Jesteś bardzo atrakcyjna.
Awatar użytkownika
Vindie
Forumowicz
69 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dziękuję! :twisted:
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

DarKow pisze: Wcześniej była Łódź, moje rodzinne miasto, a tutaj zawędrowałem za głosem serca :)
Moja żona urodziła się i wychowała na Bałutach :wink: , od jakiś 20 lat w Redzie.
DarKow
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

adam pisze:
Moja żona urodziła się i wychowała na Bałutach :wink: , od jakiś 20 lat w Redzie.
Bardzo miło słyszeć, że nie tylko mnie "przyciągnęło tutaj" z Łodzi :D Ja akurat pochodzę ze Śródmieścia, okolic Teatru Wielkiego. Bardzo gorąco pozdrawiam Was oboje i całą resztę mieszkańców Redy :)
Awatar użytkownika
Henryk Mościbrodzki
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Nazywam się Henryk Mościbrodzki, urodzony 3 maja 1955 roku w Łosicach. Od 1978 mieszkam na Śląsku - aktualnie w Gliwicach. Interesuje mnie kooperatyzm, Linux, modelarstwo, radioamatorstwo (krótkofalarstwo) - szczególnie prowadzenie nasłuchów stacji radioamatorskich, modelarstwo, turystyka, i jeszcze wiele innych rzeczy. 11 lat byłem aktywnym instruktorem ZHP (od funkcji przybocznego do kwatermistrza hufca). Zajmuje się popularyzacją idei spółdzielczej, tej autentycznej a nie z nazwy. Jestem sygnatariuszem porozumienia Osób Wspierających Niezależną Autentyczną Spółdzielczość, które jest ruchem społecznym działającym na rzecz rozwoju autentycznej spółdzielczości. Udzielam się na wielu forach dyskusyjnych, które uważam za dobrą platformę do wymiany poglądów. Od jakiegoś czasu jestem aktywny na Wikipedii. Żonaty od 1989 roku. Członek-założyciel Pro Loquela Silesiana - Towarzystwa Kultywowania i Promowania Ślaskiej Mowy, miłośnik kultury wilamowskiej i języka wilamowskiego.

Tak przy okazji, szukam - chętnych - osób, które chciałby działać na rzecz odrodzenia autentycznej spółdzielczości w Polsce.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ooo, to widzę, że pan raczej okazjonalnie u nas na forum. Szkoda, że tylko zakłada Pan wątki a nie uczesniczy w dyskusjach. No, ale to wydaje się normalne skoro jest Pan z Gliwic. Nasze miasto raczej Pana nie zainteresuje bo tu Pan nie mieszka
Awatar użytkownika
xyz50
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Od nie tak dawna zaglądam tutaj i chyba będę robić to częściej.
Czas się przedstawić...ufffff hehheh chyba jestem najstarsza z Was ale co tam w necie wiek nie jest istotny....wita serdecznie 52 latka od kilku lat mieszkanka Redy,musze przyznac,że całkiem spokojnie mieszka się tutaj i oby tak zostało jak najdłużej.....pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

ja również :)
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Przegapiłem tę formalność ;-)
Nadrabiam:
Nowa
1954
SKORPION ..hehe...
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

xyz50 pisze:Od nie tak dawna zaglądam tutaj i chyba będę robić to częściej.
Czas się przedstawić...ufffff hehheh chyba jestem najstarsza z Was ale co tam w necie wiek nie jest istotny....wita serdecznie 52 latka od kilku lat mieszkanka Redy,musze przyznac,że całkiem spokojnie mieszka się tutaj i oby tak zostało jak najdłużej.....pozdrawiam.

Witam w klubie też mam tyle samo lat , ale nie czuje ich wiec ? W Redzie mieszkałam przez 3 lata , ostatnie 2 lata mieszkałam w Wejherowie na fenikowskiego ale jak przyszło do kupna mieszkania cała rodzina o innym miejscu nie myślała tylko o Redzie :)
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ja też chciałbym powiedziec witajcie....no to Witajcie Byłem juz kiedyś zerejestrowany na tym forum, lecz długi czas nieobecnosci spowodował, że pozapominałem wszystkie hasła i takie tam rózne inne:-)
Admin poradził, aby zarejestrowac sie na nowo. No to sie zarejestrowałem. W Redzie mieszkam juz bardzo , bardzo długo...ponad 25 lat.
Marta
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Witam mieszkam w Redzie prawie 33 lata czyli od urodzenia:)pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marion_Wu
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam, od zawsze po sąsiedzku, lokalnie od 3 lat. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Skoro tak ładnie się przywitałaś, to może coś więcej o sobie? Na jakim osiedlu mieszkasz?
ODPOWIEDZ