Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zapoznanie

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Bardzo miło i przyjemnie
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To również dodam chociaż ostatnio długo mnie tu nie było
Harcerska, 1972
Pozdrawiam
Jacek
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Hej- to Ty prawie mój sąsiad jesteś- ale jakoś w realu nie znam :shock: !!!!
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ania Frania pisze:Hej- to Ty prawie mój sąsiad jesteś- ale jakoś w realu nie znam :shock: !!!!
Czy to do mnie Aniu?? Jeżeli tak to bardzo możliwe że jesteśmy sąsiadami :) ale w realu też nie miałem okazji Cię poznać :shock: Może czas najwyższy :?: :lol:
Pozdrawiam
Jacek
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

kwlj pisze: Czy to do mnie Aniu?? Jeżeli tak to bardzo możliwe że jesteśmy sąsiadami :) ale w realu też nie miałem okazji Cię poznać :shock: Może czas najwyższy :?: :lol:
Proponuję, byście zaczęli chodzić z napisem "e-reda.pl" na plecach :D Wtedy na pewno się rozpoznacie :D Chyba, że wymyślimy jakieś tajne pozdrowienie :P
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Hmm, to może powinniśmy pomyśleć o jakichś fajnych koszulkach?
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No w końcu jakiś fajny pomysł :D Może jak tak byśmy się zebrali i ubrali takie koszulki to może nasze forum było by bardziej rozpoznawalne i bardziej uczęsczane przez mieszkańców Redy, bo jakoś mało się udziela jak narazie. Może i to dobry pomysł !!! Przynajmniej będę miał okzazję poznać sąsiadkę :D
Pozdrawiam
Jacek
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

no to czekamy na koszulki;D
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No to trzeba zrobić jakąś zrzute bo nikt nam tego nie zasponsoruje, może admin zajmie się organnizacją a my sie jakoś dołożymy. Chyba żęe znajdziemy jakiś sponsorów :D
Pozdrawiam
Jacek
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Pomyśli się. Na darmowe koszulki dla forumowiczów niestety nas na razie nie stać. Może uda się jakoś dofinansować... Szczerze mówiąc robiłem pierwsze przymiarki, ale koszt produkcji na razie mnie odstraszył.
kwlj pisze:...to może nasze forum było by bardziej rozpoznawalne i bardziej uczęszczane przez mieszkańców Redy, bo jakoś mało się udziela jak narazie...
W ostatnim czasie przekazaliśmy kilka plakatów MOKSiR-owi do rozwieszenia. Niestety, plakaty zostały powieszone nie tam, gdzie chcieliśmy, więc taki efekt :/
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jacek już wiem!!! Nam koszulki nie potrzebne- spotkamy sie w szkole na zebraniu rodziców :lol:
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To raczej będzie trudne
Nie wszyscy forumowicze to rodzice
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ania Frania pisze:Jacek już wiem!!! Nam koszulki nie potrzebne- spotkamy sie w szkole na zebraniu rodziców :lol:
Aniu Franiu
No napewno się tam możemy spotkać, tylko najwcześniej we Wrześniu :)
Może do tego czasu zorganizujemy koszulki, tylko musisz nie zapomnieć jej ubrać :D
Pozdrawiam
Jacek
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Zigi pisze:Pomyśli się. Na darmowe koszulki dla forumowiczów niestety nas na razie nie stać. Może uda się jakoś dofinansować... Szczerze mówiąc robiłem pierwsze przymiarki, ale koszt produkcji na razie mnie odstraszył.
kwlj pisze:...to może nasze forum było by bardziej rozpoznawalne i bardziej uczęszczane przez mieszkańców Redy, bo jakoś mało się udziela jak narazie...
W ostatnim czasie przekazaliśmy kilka plakatów MOKSiR-owi do rozwieszenia. Niestety, plakaty zostały powieszone nie tam, gdzie chcieliśmy, więc taki efekt :/
Ale nikt nie powiedział że Admin ma je sponsorować, można zrobić zapisy czy ankiete kto byłby zaintersowany zakupem, a myślę że chętni się znajdą i po kosztach sprzedać każdemu zaintersowanemu.
Pozdrawiam
Jacek
Fishu
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

@up
mały offtop sie zrobil ;] no koszulki fajna zecz moze by forum troche zaistnialo ;)
@topic
Ja norwida z rocznikiem 93 NO I KTO TU TERAZ NAJMLODSZY ARTUR? ;)
ODPOWIEDZ