Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zapoznanie

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
alhena
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

No tak też bym przeoczyła ten temat. Tak więc żeby nie było niegrzecznie witam wszystkich Redzian. Mieszkam w tej naszej pięknej wsi od 20 lat ;]
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja również witam i muszę dodać jak moja poprzedniczka że mieszkam tu od 20 lat i chciałabym widzieć Redę piękniejszą,cieszę się że sie rozwija
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

i ja witam serdecznie :) w Redzie mieszkałam już też kiedyś - oj zmieniło się teraz zmieniło...
potem parę latek była Gdynia i znów od niedawna na starych dobrych rozwijajacych się smieciach :)
ale jestem dobrej mysli - będzie fajnie :)
Monis
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam wszytskich!
W Redzie mieszkam od około 17 lat. Obecnie Reda Ciechocino. Rocznik '87.
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Kolejna osoba z rocznika 87':) Witamy w klubie, bardzo dobrze ze coraz więcej młodych osób interesuje się tym co dzieje się w Redzie i co dzieje się w ogóle z Redą!!
marcinromanowski.eu
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam użytkowników forum e-Reda.
Ostatnio zmieniony |31 Paź 2010|, o 07:39 przez marcinromanowski.eu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bieniek2910
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

marcinromanowski.eu pisze:Witam użytkowników forum e-Reda oraz wszystkich moich wyborców z Osiedla Przy Młynie (okręg 15)
Polityka jest w innym temacie więc taka mała prośba edytuj wiadomość tylko do przywitania. W innym przypadku proszę moderatorów o przeniesienie wiadomości albo usunięcie.
wesand
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam i pozdrawiam wszystkich.
marcinromanowski.eu
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

bieniek2910 pisze:
marcinromanowski.eu pisze:Witam użytkowników forum e-Reda oraz wszystkich moich wyborców z Osiedla Przy Młynie (okręg 15)
Polityka jest w innym temacie więc taka mała prośba edytuj wiadomość tylko do przywitania. W innym przypadku proszę moderatorów o przeniesienie wiadomości albo usunięcie.
Prośba spełniona :)
DarKow
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam serdecznie wszystkich:D
Jestem od bardzo niedawna na forum, chociaż w Redzie mieszkam już od 3 lat. Na imię mam Darek, rocznik 79. Wcześniej była Łódź, moje rodzinne miasto, a tutaj zawędrowałem za głosem serca :) I przyznam, że bardzo polubiłem to miejsce, nie tylko samą Redę ale całą okolicę, małe i duże Trójmiasto. W powszechnej świadomości Polaków miejsce w którym mieszkamy kojarzy się z wakacjami, urlopem, latem, spacerem plażą... - samymi przyjemnymi rzeczami :) To super móc tutaj przebywać cały czas.

p.s.Zanim tutaj przyjechałem, sądziłem że w okolicy będzie mało lasów, płaski teren...słowem, niezbyt ciekawie dla rowerzysty lubiącego teren - zaskoczenie całkowite. Jest tutaj tyle tak bardzo urozmaiconych tras, że serce rośnie :) Pobiegać albo wybrać się z kijkami również jest gdzie:) Dla zapaleńców rowerowych z pełną świadomością bym polecił naszą okolicę. Oczywiście to nie tylko raj dla sportowców, mógłbym wymienić wiele innych plusów mieszkania tutaj. Minus jest chyba tylko jeden - odległości, ale można się do tego przyzwyczaić :)
Zresztą - może lepiej aż tak bardzo nie chwalić tego miejsca, bo jeszcze będziemy mieli migracje, a reszta kraju opustoszeje :wink:

gorące pozdrowienia :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Witamy.
Miło słyszeć tak serdeczne słowa o naszym mieście i naszym regionie. Przyda nam się na forum tak optymistycznie nastawiona osoba. Na ogół z biegiem czasu ten optymizm spada kiedy poznaje się bardziej nasze realia życia. Ale bądźmy dobrej myśli
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:...na ogół z biegiem czasu ten optymizm spada kiedy poznaje się bardziej nasze realia życia...
Oj, to zabrzmiało strasznie. A chyba jest wręcz przeciwnie, niż strasznie... No ale nie róbmy off-topic'u. Są wątki na ten temat, więc tam zapraszam na dyskusję nt. życia w Redzie.

Tym czasem, witam nowych użytkowników :)
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Witamy :)
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Witamy, w dobrym otoczeniu ;) :D
Awatar użytkownika
Vindie
Forumowicz
69 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam, podczytywałam Was wcześniej od czasu do czasu, teraz dołączam, w Redzie od dobrych 20 lat, rocznik 79 :diabel2: Oto ja!
ODPOWIEDZ