Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Gadżet e-reda.pl

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

W związku z tym, że ja także uwielbiam torby ekologiczne - jestem zaa!! ;)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

jak dla mnie również może być:)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ale koszulki też będą tak? Czy nie?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:Ale koszulki też będą tak? Czy nie?
Nie, albo koszulki, albo torby. Pamiętajmy, że taka produkcja się opłaca, gdy jest w dużych ilościach.

Ostatnie dni spędzam na poszukiwaniu ciekawej oferty związanej z eko-torbami. Aby taka torba mogła później kosztować powiedzmy 3 zł i miała nadruk z logo e-reda.pl, to musi być wyprodukowana w liczbie ok. 100-150 sztuk. A to oznacza, że trzeba wyłożyć na początku kilkaset złotych.
Cały czas szukam lepszych ofert, ale jeśli nic się nie zmieni, to złożę zamówienie na torby po wakacjach - w chwili obecnej nie mam środków, które mógłbym przeznaczyć na taką inicjatywę bez gwarancji, że będzie zapotrzebowanie na taką ilość toreb.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

To z tych dwuch rzeczy jednak ja wolałabym koszulkę( takich toreb w domu mam bardzo dużo, choc pomysł świetny, bo dobra reklama dla miasta). Ostatnio były w bardzo korzystnych cenach. Jakby udało ci się załatwic tyle samo to ja może wzięłabym nawet wiecej.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

I czym zakończyła się ta inicjatywa?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Artur75 pisze:I czym zakończyła się ta inicjatywa?
Tak jak pisałem, do sprawy wracam we wrześniu. Skontaktowałem się z firmą w sprawie toreb ekologicznych. Myślę o 50 sztukach. Są granatowe i można na nich zrobić białe logo. Z większą liczbą kolorów byłyby problemy. W innych firmach widziałem, że robią, ale też było odpowiednio drożej...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Może czapki zimowe? Ja teraz zamawiam klubowe czapeczki jakoś niedługo i uważam, że to spoko pomysł. Jest wiele wariantów, można wymyślić coś ciekawego, nawet mam pare pomysłów ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Jestem Wam winny wyjaśnienia w sprawie toreb. Niestety, wykonawca przekładał realizację z tygodnia, na kolejny tydzień... w końcu przestałem się już dopytywać. W zasadzie, nie wiem, czy nie zaskoczy mnie pewnego dnia i nie obwieści, że torby gotowe :) Tak czy inaczej, wiosna już blisko i myślę, że powrócimy do tematu koszulek - tym razem jakiś ładny, damski krój plus męskie oczywiście także.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Uważam,że torby to lepszy pomysł. Łatwiej rozprowadzić, a nosić będą wszyscy, bez względu na rozmiar :)
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

fakt ;)
Koszulki są bardzo atrakcyjne, to zrozumiałe zwłaszcza jeśli będzie je nosić płeć piękna ;)
ale torbę może każdy, nawet ja :D
toreb będzie więcej na mieście niż koszulek :)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Zimą nie założymy raczej koszulki tak by była widoczna, a torbę można nosić cały rok :)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

suria pisze:Zimą nie założymy raczej koszulki tak by była widoczna, a torbę można nosić cały rok :)
Skoro tak, to może jeszcze przycisnę wykonawcę, by coś z tego wyszło...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Pomysł z torbami bardzo mi sie podoba jednak bardziej przydałaby mi się koszulka. Takich toreb na zakupy mam już chyba z 10
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Dorma ;) Zawsze możesz wybrać spośród tych 11 tą ulubioną z e-reda.pl :D
ODPOWIEDZ