Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Gadżet e-reda.pl

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

ja bym mógł chcieć niebieskie polo;D bo fajnie wygląda;)
Agamtb

14 lat temu

Śliczna ta damska :)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jestem za koszulką kolarską albo ręcznikiem kąpielowym.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Koszulka mogłaby być, aczkolwiek czapeczka byłaby świetna :) Od razu zamawiam 2szt ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ania Frania pisze:...mój mąż zaproponował stringi........
Coś w tym jest.. Ja w pierwszym momencie pomyślałam o męskich bokserkach :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Zigi pisze:To ja jeszcze spojrzę z perspektywy tego, co oferuje firma, z którą ostatnio współpracowaliśmy. Myślałem nad koszulkami, bo wiem, że jest zainteresowanie. Tym razem można zrobić w dwóch krojach - damski i męski. Z damskich podobają mi się te dwukolorowe: http://www.303.pl/koszulkwomani.html
Można też zrobić czapeczki z haftem.
Wydaje mi się, że nie warto robić smyczy, bo każdy z nas ma pewnie ich już sporo.
A mi np. te dwukolorowe podobają się najmniej. To jest chyba ta kolarska tak? Na roweże sie aktualnie nie poruszam, poza tym takie obcisłe nie są w moim guście ( szczególnie dla faceta). Polo też u mnie odpada, no ale zadecyduje większość.
Zigi Jak będziesz zamawiał to wszystkie koszulki musza być tego samego fasonu i koloru?
Ostatnio zmieniony |18 Cze 2010|, o 08:09 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Agamtb pisze: A kto lubi... :D
Ale sobie avatarka trzasnąłeś hehe :lol:

Koszulka!!! Damska, obcisła, biegowa....tudzież kolarska ;p
Avatar to mój nowy pomysł na biznes w Redzie :D

Koszulki fajowe, ale bokserki albo stringi :/ niechciałbym miec loga (tudzież części herbu) Redy na du*ie, takie moje skojarzenie :P
elkodabu
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

no na stringach na dupie herbu nie będzie, to pewne ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

No nie ukrywajmy, że na gadżecie powinno być logo i to w miarę widoczne. A więc jeśli chodzi o stringi, czy bokserki, to wiadomo ;) Link, który do koszulki, który podałem, dotyczył koszulki damskiej. Czy to kolarska? W fasonie może taką przypomina, ale poza tym chyba nie. Koszulki męskie byłyby inne, raczej takie jak przed rokiem. Pozostaje kwestia koloru. W zeszłym roku były czarne i kilka błękitnych i nieoczekiwanie sporo osób chciało te błękitne. Jeśli chodzi o damskie, to te w czerni/fuksja są chyba najładniejsze.

Ale jeszcze pozostaje kwestia tych czapeczek. Alternatywnie, można by je zrobić. W jakim kolorze?
Agamtb

14 lat temu

Zigi pisze:Link, który do koszulki, który podałem, dotyczył koszulki damskiej. Czy to kolarska? W fasonie może taką przypomina, ale poza tym chyba nie.
Nie, to nie jest koszulka kolarska.
Jej fason jest natomiast typowo damski, czyli przede wszystkim ma wcięcie w pasie....no jest po prostu dopasowana do kobiecych kształtów :)

Męskie t-shirty poza inną, większą rozmiarówką są proste i generalnie szersze.

Zgadzam się, logo musi być dobrze widoczne. Osobiście podoba mi się logo na plecach, takie większe, plus małe z przodu, na piersi.
Albo....z przodu na środku logo, a tyłu adres strony internetowej.

Błękitne koszulki też bardzo mi się podobają, ale najważniejsze jest jednak to, aby logo dobrze się prezentowało na danym kolorze.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Zigi pisze:No nie ukrywajmy, że na gadżecie powinno być logo i to w miarę widoczne. A więc jeśli chodzi o stringi, czy bokserki, to wiadomo ;) Link, który do koszulki, który podałem, dotyczył koszulki damskiej. Czy to kolarska? W fasonie może taką przypomina, ale poza tym chyba nie. Koszulki męskie byłyby inne, raczej takie jak przed rokiem. Pozostaje kwestia koloru. W zeszłym roku były czarne i kilka błękitnych i nieoczekiwanie sporo osób chciało te błękitne. Jeśli chodzi o damskie, to te w czerni/fuksja są chyba najładniejsze.
ale mi nie odpowiedziałeś czy z damskich koszulek będzie tylko jeden fason i kolor do wyboru ( rozumiem, ze nie będzie Ci się chciało bawić w fasony) czy będzie można wybrać inny?
Mi się np. podoba bardziej ta koszulka w serek. Ponadto jest w 100% bawełniana i ma dużą gramaturę.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Z damskich raczej jeden fason i z męskich też jeden. Kolory - kwestia do zastanowienia.

A propos kolorów tych damskich, to są takie: http://www.303.pl/koszulka_114.htm
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Biała z szarym jest śliczna... Ta czarna z fuksją też niczego sobie, ale fajnie byłoby żebyś też ta białą dopuścił :)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Czemu nie... myślę, że dałoby się zrobić.

I jeszcze a propos samego logo. W zeszłym roku był to mały haft na piersi, z lewej strony. Myślę, że teraz zrobilibyśmy podobnie, choć nie wykluczam jakiejś większej grafiki, np. na plecach... Ale tutaj przydałoby się coś ładnego. A może mamy wśród forumowiczów jakiegoś studenta ASP, który byłby zainteresowany zaprojektowaniem czegoś?
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

a co ze spodenkami , odpadają ?
ODPOWIEDZ