Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Logowanie

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Witam
Do Admina!
Podczas logowania: wpisania loginu i hasła strona otwiera się ale trzeba dokonać ponownego logowania i w tym momencie po zalogwaniu nie widać nie przeczytanych tematów, w czym może być problem? Może inni użytkownicy mieli podobny problem to proszę o wypowiedzi.
Pozdrawiam
Jacek
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

kwlj pisze:Witam
Do Admina!
Podczas logowania: wpisania loginu i hasła strona otwiera się ale trzeba dokonać ponownego logowania...
Dzięki za zwrócenie uwagi na problem. Poczytałem w Sieci i chyba znalazłem przyczynę. Prawdopodobnie, w adresie strony wpisujesz www.e-reda.pl zamiast samego e-reda.pl (bez www). A domyślnym adresem strony jest właśnie e-reda.pl.

Chyba rozwiązałem ten problem. Strona www.e-reda.pl będzie automatycznie przekierowywana na e-reda.pl. Póki co, sprawdzam co mi doradzi dostawca miejsca na serwerze. Jak nic lepszego nie wymyślą, w czwartek uruchomię przekierowanie.
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No to rozumiem, bardzo mozliwe że tak to robiłem, postaram się pamietać aby nie używac www

Dzięki za informację.
Pozdrawiam
Jacek
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Nie wiem czy to tutaj powinnam napisać, ale nie wiem za bardzo gdzie umiescić moje pytanie:
Też tak macie, że zanim się zalogujecie godzina napisania postu jest o godz. później, a po zalogowaniu normalnie?
Np. Przed chwila napisałam post o 12.35. Ale jak się wyloguję to godzina napisania postu to 13.35
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Tak samo jest u mnie.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

kowalski pisze:Tak samo jest u mnie.
Może trzeba przestawić zegarek forum. Zaraz to sprawdzę :) Dzięki za uwagę.
...
Już powinno być OK.
ODPOWIEDZ