Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nudy na forum

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

ostatnio zauwazylem ze na forum nic sie nie dzieje-stare odgrzewane tematy- mało nowych wątków, chyba tematy w redzie po prostu sie wyczerpały-NUDY na maxa
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

A ja myślę wręcz przeciwnie.
W końcu skończyła się dyskusja na temat wyborów ( akurat to nie mój konik).
Może też dlatego jest mniej postów. To dowód na to, że niektóre osoby się zapisywały tylko po to by się wypowiedzieć raz tylko w tym temacie. a teraz cisza
Inne tematy sama nawet próbowałam poruszać i co? Jedna osoba się wypowiedziała reszta miała gdzieś, tylko temat polityki się liczył. No ale nie zmusisz kogos by sie wypowiadał mezo. A zakładać nowe tematy aby zakładać to bez sensu.

Tematy nie są odgrzewane tylko nadal są aktualne, bo np. coś się nowego odnośnie danego tematu wydarzyło i się pisze w starym wątku bo po co zaśmiecać i zakładać nowe o tym samym? Im bardziej przejrzyście tym lepiej.

Innym powodem ciszy ( choć ja jej osobiście aż tak nie zauważyłam) może być zbliżający się czas Świąteczny. Ludzie może wyjeżdżają, może nie mają teraz czasu
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Reda to nie Nowy Jork :) żeby codziennie powstawały nowe tematy... ale nie jest tak źle, jest kilka tematów, które wałkowane sa codziennie i moim zdaniem jak na małe miasteczko jakim jest Reda, to dzieje się naprawde dużo...

Co do zakładania nowych tematów to zgadzam się całkowicie z Dormą... nie sztuką jest zakładać nowe tematy o niczym... najfajniejsze są właśnie te tematy, które ciągną się od dłuższego czasu... jak trafiłem na to forum, to przejrzałem sobie stare nieaktualne wątki i niektóre nie straciły nic na aktualności :)
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A ja zgadzam się z wątkiem wyborczym. Wielu wskakuje na forum w określonym celu, chcąc zwyczajnie szybko coś załatwić dla siebie. W przypadku wyborów właśnie tak było. Dobrze byłoby, żeby i po wyborach ci, którzy się dostali nie zapomnieli o forum i stanowili łącznik pomiędzy władzą a rozdyskutowanym ludem ;)
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Przecież nikt nie broni tworzyć nowych postów. Czekamy na propozycje ciekawych tematów, a myślę że chętnych do dyskutowania nie zabraknie :-)
DarKow
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Nie wiem jak to bywało wcześniej, ale w ostatnim czasie dołączyło przynajmniej kilka, kilkanaście osób, część z nich z komentarzami, część z nowymi tematami - każdy z nas ma coś do przekazania, osób na forum przybywa i zgodnie z powiedzeniem - ziarko do ziarnka, zbierze się miarka :) Osobiście uważam, że na forum Redy dzieje się całkiem dobrze (chociaż oczywiście zawsze może być lepiej :wink: )

pozdrawiam
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ostatnia gorąca dyskusja / po wyborach/ dotyczyła przedszkoli. Inwestycje ustały z powodu ciężkiej zimy, tak że tematy się chwilowo zawiesiły.
Kiedy wchodzę na forum /o różnych porach/ jest zwykle na forum ponad 10 osób.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

W porównaniu z forum rumskim to tu jest szalony ruch.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

To prawda :)
ODPOWIEDZ