Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Postujemy, postujemy no i co ?

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja podobnie jak Adam najpierw trafiłem na mtk.pl potem tutaj, co prawda tamte forum też odwiedzam;)
A co do Pana Darka Czylkowskiego to również popieram, miałem okazje rozmawiać z Nim na żywo, i widać, że on nie siedzi tam dla pieniędzy tylko naprawdę chce coś zrobić w tym mieście, tak samo bardzo lubię Panią radną Janiak miła i pomocna;)
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Jeżeli chodzi o okolicę, to forum.wejher.com robi wrażenie.
A co do radnych, to mój znajomy radny postara się znaleźć więcej czasu na wizyty na forum.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Chyba większość udzielających się tu osób zaczynała od forum mtk. Ale to dlatego, że konkurencyjne forum jest ciut starsze od e-reda :). Z ciekawości sprawdziłem najstarszy post w redzkim dziale forum mtk. Pochodzi on z 17 lutego 2002 (to już tyle czasu minęło :shock:). Co ciekawe, niejaki Damian postulował w nim utworzenie redzkiego forum mtk.
Większa "odwiedzalność" (jakie ładne słowo :lol:) e-reda wynika chyba z większego porządku, dzięki podziałowi na tematy.
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja także zaczynałam od mtk,teraz zaglądam tam rzadko.Tu znajduję to co mnie interesuje.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

malinka pisze:Ja także zaczynałam od mtk,teraz zaglądam tam rzadko.Tu znajduję to co mnie interesuje.
Kogoś o podobnym nicku widywałem onegdaj na jednym z wejherowskich forów. Czy to Ty ?
ODPOWIEDZ