Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

GALERIA e-Reda.pl

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Uruchomiliśmy galerię e-Reda.pl. Link do galerii jest umieszczony w poziomym menu na górze strony. W galerii użytkownicy mogą zamieszczać swoje zdjęcia.
Zdjęcia będą moderowane.
Prosimy o przetestowanie i zgłaszanie problemów, bowiem galeria może jeszcze wymagać poprawek.

Pozdrawiam!
http://e-reda.pl/galeria
Ostatnio zmieniony |10 Wrz 2008|, o 18:11 przez Administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Jakie są maksymalne wymiary zdjęcia ?
Podało mi, że wysokość lub szerokość została przekroczona, ale nie wiem do ilu zmniejszyć.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jeśli chodzi o wymiary, to jest maksymalna szerokość lub wysokość 2048 pikseli, więc chyba nie powinno być problemów. Chyba ze Twoja forka była większa. Miałem ustawioną zbyt niską wagę, bo 512 kB - zmieniłem na 1024 kB. Jutro sam przetestuje z dużymi zdjęciami i zdam relację.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Już teraz dodałem jeden obrazek. Działa. Spróbuj zmniejszyć do powyższych rozmiarów i powiedz, czy się udało, czy nie.
Ostatnio zmieniony |14 Wrz 2007|, o 21:08 przez Administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Obrazek wstawiłem. Wcześniej problemem była jego szerokość. Niestety po zmniejszeniu nie są widoczne szczegóły. Ale mam nadzieję, że na początek galerii taki ogólny widoczek będzie się podobał :) .
Przy okazji pytanie. Przy większej liczbie zdjęć w galerii (z pewnością tak będzie) może wystąpić potrzeba kontaktu z autorem (np. z prośbą o interesujące zdjęcie w lepszej rozdzielczości). Jak można zidentyfikować autora ?
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jak wybierzesz dany obrazek, pojawi się ikonka (jedna z trzech) w kształcie literki "i". Jak na nią klikniesz, pod obrazkiem pojawią się informacje, również autor.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dziękuję za informację. Czerwienię się ze wstydu, że tego nie widziałem :oops: .
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

2 nowe zdjęcia;)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Mam prośbę do użytkowników, by w galerii umieszczać zdjęcia przede wszystkim związane z naszym miastem. Takie, które pokazują, jak wygląda życie w naszym mieście, a także o odpowiedniej, wysokiej jakości. Oczywiście, sporadycznie mogą pojawiać się zdjęcia o gorszej jakości, o ile wnoszą coś istotnego.

Zachęcam użytkowników do oceniania i komentowania zdjęć. Wasze oceny mogą posłużyć do wytypowania najbardziej wartościowych zdjęć. Co jakiś czas zapewne będę robił selekcję zdjęć i te z niską oceną będą usuwane.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dodałem do galerii 4 nowe zdjęcia zrobione we Wszystkich Świętych na cmentarzu przy ul. Gdańskiej. Mam nadzieję, że są na tyle związane z miastem, że mimo gorszej jakości trochę w galerii pobędą.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

czyli zdjęcia przyrody, które umieściłam są niestosowe?
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Stosowne czy nie ,mnie tam się podobają :)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze:czyli zdjęcia przyrody, które umieściłam są niestosowe?
Ależ nie o to chodzi! Forum i galeria jest dla Waszej przyjemności :lol: Wszystko, co się Wam podoba jest OK. Na razie nie ma też za wiele fotek, więc każda jest mile widziana. Problem pojawi się, jak zdjęć będzie bardzo dużo i ze względu na miejsce na serwerze pewnie będę kiedyś robił jakieś porządki.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Nie ma sprawy. Mam je zapisane na kompie :D możesz usuwać. Chciałam się tylko troszke pochwalić bo ostatnio zafascynowało mnie fotografowanie zwykłych rzeczy ale w bardziej ciekawy, nawet artystyczny sposób. To ciekawsze niż np. 10 raz z rzędu umieszczane zdjęcia Semeko ( bez obrazy oczywiście, ale w Redzie istnieją też inne osiedla a cały czas mówi sie o tym).
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Moim skromnym zdaniem galeria jest rozszerzeniem forum o Redzie. Dlatego ciekawe są np. zdjęcia, które robi Adam, a ilustrują wątki o drodze do Auchan, kole młyńskim, czy dworcu.
Oczywiście, można przyjąć, że inne zdjęcia, których autorem jest mieszkaniec Redy, są również z Redą związane. Dlatego z przyjemnością można popatrzeć na fotografie kwiatów, pod warunkiem, że takie zdjęcia nie zdominują galerii.
To ciekawsze niż np. 10 raz z rzędu umieszczane zdjęcia Semeko ( bez obrazy oczywiście, ale w Redzie istnieją też inne osiedla a cały czas mówi sie o tym).
Jakoś nie zauważyłem aż tylu zdjęć z Semeko, ale zapraszam do zamieszczania zdjęć z innych osiedli :).
Również pozdrawiam :salut:.
ODPOWIEDZ