Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa wersja forum e-reda.pl

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

diorka pisze:Jest pomyłka w dacie.
Teraz jest OK? Gdzie była pomyłka?
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

To już druga metamorfoza forum odkąd tu zaglądam i powiem, że podoba mi się.
Ukłony dla Admina. :salut:
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Przeżyjemy - w końcu (podobno) nie forma a treść jest najważniejsza :-) :-) :-)
A tak serio - "mięsie" podoba - jest bardziej czytelne i takie...bardziej wypaśne.
Albo: zdecydowanie bardziej adwekwatne do rosnącego zainteresowania użytkowników
....cokolwiek to znaczy :-) :-) :-)
good by my love, good bye...
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Nastąpiły także pewne zmiany w organizacji grup. Użytkownicy, którzy mają więcej niż 1000 postów otrzymali pewne podstawowe, dodatkowe uprawnienia, np. do przenoszenia lub łączenia wątków. Oczywiście korzystanie z uprawnień nie jest obowiązkowe ;)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dodawanie załączników - obrazków. Instrukcja.

Maksymalna wielkość pliku: 250kB.

Podczas pisania postu klikamy "Dodaj załącznik", klikamy "Wybierz plik" i wskazujemy na plik w komputerze. Klikamy "Dodaj plik". Plik jest już dodany jako załącznik.

By był widoczny jako obrazek w poście, należy jeszcze kliknąć na post w odpowiednim miejscu, a następnie kliknąć "Wstaw w linii" - w sekcji "Załączniki". Gotowe.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Informacja dla użytkowników smartfonów - e-reda.pl działa już w aplikacji TapTalk
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Jeszcze jedne pytanko mam. Dlaczego jedne ( te dopiero co napisane) swoje posty mogę usunąć ( mają ikonkę usuń) a inne ( wcześniejsze) nie? Nie warto by wprowadzić to do wszystkich postów? Dziś chciałam usunąć wczorajszy post, ale musiałam edytować i wstawić tylko buźkę
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

ładnie odświeżone :) Gratki dla twórców ;)
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Mi gdzieś zniknęła prognoza pogody:( ,ale może to jakiś błąd w moich ustawieniach? Czy może Ktoś mi to wyjaśnić byłbym wdzięczny:)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:Jeszcze jedne pytanko mam. Dlaczego jedne ( te dopiero co napisane) swoje posty mogę usunąć ( mają ikonkę usuń) a inne ( wcześniejsze) nie? ...
Tak było zawsze i tak pozostanie. Chodzi o to, że jakby ktoś pousuwał swoje posty, na które już odpowiedziano, to wątek straciłby sens. Moderatorzy mogą usuwać posty, na które ktoś już odpowiedział i to wystarczy.
stefcio1985 pisze:Mi gdzieś zniknęła prognoza pogody:( ,ale może to jakiś błąd w moich ustawieniach? Czy może Ktoś mi to wyjaśnić byłbym wdzięczny:)
Serwery, na których jest serwis z prognozą strasznie wczoraj zamulał, więc wyłączyłem Pogodynkę. Zaraz włączę ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Administrator pisze:
Dorma pisze:Jeszcze jedne pytanko mam. Dlaczego jedne ( te dopiero co napisane) swoje posty mogę usunąć ( mają ikonkę usuń) a inne ( wcześniejsze) nie? ...
Tak było zawsze i tak pozostanie. Chodzi o to, że jakby ktoś pousuwał swoje posty, na które już odpowiedziano, to wątek straciłby sens. Moderatorzy mogą usuwać posty, na które ktoś już odpowiedział i to wystarczy.
Moim zdaniem nie wystarczy, bo za każdym razem musze pisać do ciebie czy kogoś o usuniecie. a szczerze te posty nawet po prośbie nie są usuwane. miałam tak kilka razy. Nie lepiej aby każdy miał możliwość ingerowac w swoje słowa i usunąć swoją wypowiedź jesli chce? Do tego czasem jesli chodzi o cytaty ( po tym jak usunęłam czyli umieściłam ikonki na swoich wypowiedziach) nadal widnieją one w cytatach kogos kto na nie odpowiedział wydaje mi sie, że na życzenie kogos powinny one być usuwane
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:Nie lepiej aby każdy miał możliwość ingerowac w swoje słowa i usunąć swoją wypowiedź jesli chce?
Moim zdaniem nie, i napisałem dlaczego. Jak ktoś chce usunąć swoje posty, na które ktoś już odpowiedział, to powinien do mnie napisać na Priv. Ale i wtedy nie zawsze takie wiadomości mogą być usunięte. Natomiast użytkownik może zawsze edytować swoje wypowiedzi.

Dlatego Dormo, w regulaminie forum jest napisana prośba, by wypowiedzi były przemyślane ;) , czy jakoś tak ;)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ponieważ pojawiają się pytania i wątpliwości informuję, że w dziale "Sprawy miasta Redy" powstały dwa poddziały o nazwie "Wspólnoty i spółdzielnie" oraz "Inwestycje". Wątki o inwestycjach zostały przeniesione do działu "Inwestycje". Każdy wątek można odnaleźć korzystając z wyszukiwarki, dostępnej w prawym, górnym rogu strony :)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:I jeszcze coś. W poprzedniej wersji była taka zakładka czy okienko, gdzie pojawiała się informacja "Ostatnio dodane posty"...
Jedno sprostowanie. Wcześniej napisałem, że teraz to się nazywa "Nieprzeczytane posty". Mój błąd. Nieprzeczytane posty pokazuje wszystkie posty nieprzeczytane w ostatnim czasie (nie koniecznie od ostatniej wizyty). Natomiast link "Nowe posty" pokazuje nowo napisane posty - od ostatniej wizyty. Jest to zatem bardziej adekwatne narzędzie - i przydatne. Stosowne odnośniki znalazły się w dwóch miejscach...
nowe_posty.JPG
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dla mnie nowa wersja forum zaczęła się nie fortunnie,miałam małe problemy przez stary nick z przed lat.No ale już wyjaśnione i zaczyna mi się podobać,to znaczy szata graficzna,rozkład stron itp.podobały mi się wcześniej,a teraz skoro moge korzystać podoba mi się bardziej. :D
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
ODPOWIEDZ